10 bajkowych dźwięków. Jaś i Małgosia – Olesiejuk – Książki dla dzieci – Co czytają najmłodsi?

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

26,99 

Nowa przygoda Jasia z fasolą

Przedstawiamy interesującą pozycje dla wszystkich rodziców małych dzieci. Połączenie gry i książki – Jaś i Magiczna Fasola to opowieść o tym, jak przy odrobinie pracy i samozaparcia można osiągnąć sukces i pomóc potrzebującym. Potrzeba dużo pracy, ale efekty są bardzo wzruszające. Książka złożona jest tak, by jednocześnie można było przewracać strony i naciskać odpowiednie przyciski. Te wydają odpowiednie dźwięki. Opowieść skonstruowana jest tak by opowiadała się, a jednocześnie dawała małemu czytelnikowi drobne polecenia do wykonania. Maluch, naciskając odpowiedni przycisk, wynagradzany jest odpowiednim dźwiękiem pasującym do sytuacji. Przyciski są duże i sugestywne. 

Rozrywka i edukacja

Jaś i Magiczna Fasola to interaktywna przygoda i to bez uruchamiania szkodliwego dla oczu dziecka komputera! 10 bajkowych dźwięków – bo tak brzmi podtytuł to połączenie miłego spędzenia czasu wraz z drobną edukacją. Szarady mają dość umiarkowany poziom trudności, więc całość przeznaczona jest raczej dla małych dzieci w wieku przedszkolnym. Ilustracje wykonane są w ciepłej, bajkowej stylistyce. Miłej dla oka przedszkolaka. Niemniej 10 kolorowych i starannie wykonanych stronic to przygoda, którą trzeba przeżyć. Chyba każdy chce dowiedzieć się, jak się to skończy!

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Wesoła książeczka dla najmłodszych z interaktywnym pulpitem. Taki pulpit angażuje małego czytelnika. Jest to jedna z ulubionych książek dzieci.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • Interaktywny pulpit
  • Ciekawa książeczka