10-minutowe opowiastki – Olesiejuk – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

22,99 

Krótkie i treściwe historie dla dzieci

Małe dzieci lubią opowieści. Historie o niezwykłych bohaterach, walecznych rycerzach. Magii, tajemnicy, ciemnym lesie pełnym przygód. Księżniczkach, ożywających zabawkach. Takie, które interesują, czasem bawią, a czasem wyciskają łzy. Szczególnie nastrojowe i rozwijające są opowieści czytane z książek. Żaden film ani gra nie zastąpi tego magicznego klimatu przewracania stron i oglądania ilustracji, które tylko pobudzają wyobraźnię, a nie zastępują ją. „10 minutowe opowiastki” to zestaw takich krótszych bajek dla dzieci, które nie będą nużyły, a przy tym przekażą pouczający morał.

Doskonale nadają się na bajkę na dobranoc

Nasza książka to zestaw 10 pięknie ilustrowanych krótszych opowieści, które właśnie powinny zająć mniej więcej 10 minut czytania. Świetnie w ten sposób nadają się na czytanki na dobranoc lub przy innych okazjach, gdy wraz z maluchem chcecie wprowadzić nieco cykliczności w Wasze wspólne chwile z książką. Są to bajki o drewnianym pajacyku, uczniu czarnoksiężnika czy o skrzydlatym koniu. Nie chcemy wszystkiego zdradzać. 254 strony, które wypełnią Wasze wieczory niesamowitą atmosferą i w wyobraźni zaniosą do innych, nieznanych dotąd krain. Jest to także świetny pomysł na prezent dla dziecka z wyobraźnią i miłością do czytania. 

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Krótkie i treściwe historie dla dzieci Małe dzieci lubią opowieści. Historie o niezwykłych bohaterach, walecznych rycerzach. Magii, tajemnicy, ciemnym lesie pełnym przygód. Księżniczkach, ożywających zabawkach. Takie, które interesują, czasem bawią, a czasem wyciskają łzy. Szczególnie nastrojowe i rozwijające są opowieści czytane z książek. Żaden film ani gra nie zastąpi tego magicznego klimatu przewracania stron i […]
Recenzja Rodziców
9