10 razy 10 – Babaryba – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

26,99 

Edukacja poprzez zabawę

Pozycji edukacyjnych nigdy za wiele. Ta szczególnie przyda  się rodzicom, wychowawcom, opiekunom. Świetnie nada się jako dodatkowe wyposażenie dla bibliotek, świetlic, szkół lub ośrodków. 10 razy 10 autorstwa Hervé Tulleta spotykają się fabuła, zaduma, uśmiech, zabawa, liczenie, kolory, kształty i edukacja. W niecodzienny, atrakcyjny dla dzieci sposób przemyca zagadki edukacyjne dotyczące nazywania i zapisywania liczb, dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Dzieci słuchając ciekawych opowieści uczą się o otaczających ich świecie. Poznają i potrafią nazywać kolory i kształty. Zauważają związek pomiędzy już tą prostą wiedzą teoretyczną, a jej praktycznym wymiarem w życiu codziennym.

Pomysłowe rozwiązania i forma nauki

Dzieci są chłonne na wiedzę, a specjaliści są zgodni, że nauka poprzez zabawę jest najatrakcyjniejszą i najskuteczniejszą formą edukacji. Książka 10 razy 10 na 115 stronach pomaga w tym. Wesołe historie, ciekawe zadania do wykonania i mnóstwo czasu, który mija w sposób pożyteczny i pouczający. Świetna alternatywa dla wpatrywania się w ekran komputera, telefonu lub telewizora. Do tego pomaga utrzymać więź z dzieckiem. I lepiej przygotować malucha do szkolnych wyzwań. Za niewielkie pieniądze możesz sprawić prezent sobie, dziecku lub komuś bliskiemu. 

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Edukacja poprzez zabawę Pozycji edukacyjnych nigdy za wiele. Ta szczególnie przyda  się rodzicom, wychowawcom, opiekunom. Świetnie nada się jako dodatkowe wyposażenie dla bibliotek, świetlic, szkół lub ośrodków. 10 razy 10 autorstwa Hervé Tulleta spotykają się fabuła, zaduma, uśmiech, zabawa, liczenie, kolory, kształty i edukacja. W niecodzienny, atrakcyjny dla dzieci sposób przemyca zagadki edukacyjne dotyczące nazywania […]
Recenzja Rodziców
9