100 całkiem magicznych zabaw plastycznych – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

23,99 

Zrealizuj się artystycznie

Jeśli podejrzewasz, że Twoja pociecha ma zdolności i ciągotki artystyczne, a zwłaszcza plastyczne, ciągle coś rysuje, projektuje i tworzy to jest to pozycja dla Was. „100 całkiem magicznych zabaw plastycznych” to interesująca książka, która dostarcza pomysłów jak tworzyć oryginalne rysunki lub inne twory plastyczne za pomocą klasycznego rysowania, lub malowania, ale też i korzystania z przedmiotów dostępnych w domu. Dziecko wykonując proste polecenia, rozwija swoje zdolności plastyczne oraz wyrabia wyobraźnię poprzez dostrzeganie potencjału w nawet zwykłych odpadach. Guziki, patyczki od lodów, słoiki, butelki. Wszystko to można przemieniać w małe dzieła sztuki.

Taki recykling to sztuka

Wydawnictwo Skrzat na 124 stronach proponuje wiele różnych oryginalnych konceptów plastycznych, które można wykonać przy odrobinie wyobraźni i chęci do zabawy. Dziecko ma do dyspozycji instrukcje i wyraźne, kolorowe fotografie. Nie tylko rozwija swoją wyobraźnię i zdolności plastyczne, ale i uczy się motoryki lub zdolności sensorycznych – książka może być z powodzeniem używana przez dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym. Zróżnicowany poziom trudności dzieł sprawi, że książka będzie przydatna przez dłuższy czas. Świetny prezent dla dzieciaka z fantazją i odrobiną talentu.

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zrealizuj się artystycznie Jeśli podejrzewasz, że Twoja pociecha ma zdolności i ciągotki artystyczne, a zwłaszcza plastyczne, ciągle coś rysuje, projektuje i tworzy to jest to pozycja dla Was. „100 całkiem magicznych zabaw plastycznych” to interesująca książka, która dostarcza pomysłów jak tworzyć oryginalne rysunki lub inne twory plastyczne za pomocą klasycznego rysowania, lub malowania, ale też […]
Recenzja Rodziców
9.5