Mnożenie i dzielenie do 100 – Wydawnictwo Pryzmat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

13,99 

Naucz się liczyć do setki

Przedstawiamy interesującą pozycję dla rodziców dzieci w wieku szkolnym. Dzieci, które chciałaby nieco się podszkolić z podstaw matematyki. Wydawnictwo Pryzmat przygotowało zestaw zadań, ćwiczeń i zagadek mających na celu ćwiczenie wykonywania działań na liczbach w zakresie do 100. Będziemy mnożyć i dzielić, analizować tabelki, wykresy. Za pomocą rysunków wyciągać wnioski i liczyć, liczyć, liczyć. Wszystko po to by utrwalić sobie tabliczkę mnożenia i dzielenia i by w przyszłości robić to z pamięci. To bardzo przydatna i praktyczna umiejętność w życiu. Nie do przecenienia.

Myśl i wyciągaj wnioski

Książeczka została przygotowana przez grupę specjalistów. Na 80 stronach w atrakcyjny sposób poddaje próbie umiejętności dziecka i szlifuje niedoskonałości w nich. Okraszona zabawnymi ilustracjami zwiększa przyjemność z nauki i nagradza poprawne wykonywanie działań. Za pomocą przykładów, obrazków i wykresów, dziecko dowiaduje się o praktycznym zastosowaniu matematyki i sprawności szybkiego liczenia. Widzi, że przydaje się to w życiu. Wyrabia w sobie myślenie abstrakcyjne, analityczne i logiczne. A oprócz tego świetnie się przy tym bawi. To na pewno pozytywnie wpłynie na jego oceny z matematyki w szkole. Pozycja świetnie nada się także jako uzupełnienie wyposażenia bibliotek, świetlic lub szkół. 

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Kolorowa matematyczna książeczka dla dzieci, która uczy i bawi. Dzięki tej książce w zabawny sposób dziecko może nauczyć się liczenia w zakresie 100
Recenzja Rodziców
9
PLUSY
  • Dla kogo: Uniwersalne
  • Liczba stron: 80
  • Rodzaj: Edukacyjne, Tematyczna