100 okienek do nauki. Gospodarstwo – YOYO – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

22,99 

Wybieramy się na wieś i poznajemy wyrazy

Dzieci lubią zdobywać wiedzę. Zwłaszcza, jeśli jest ona przekazywana w tak atrakcyjny sposób.  Kilku latki są bardzo zainteresowane otaczającym światem i to, w jaki sposób on funkcjonuje. Często pytają o nazwy i prawidła rzeczy i zjawisk, jakie zauważają wokół siebie. Czemu by nie wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom? Wydawnictwo YOYO po raz kolejny przygotowało pozycję edukacyjną dla dzieci w wieku przedszkolnym. 100 okienek do nauki to zestaw książeczek zawierających rekwizyty edukacyjne i mające na celu uczyć małe dzieci nowych słów. Zestawy wyrazów pogrupowanych tematycznie. Każdy opatrzony ilustracją, przez co dziecko łączy obraz z wyrazem i zapisem. Z czasem nie tylko nauczy się nazywać rzeczy, które widzi, ale i prawidłowo je wymawiać i zapisywać.

Zwierzątka na farmie i te maszyny

Książeczka z serii 100 okienek do nauki wykonana jest z dużą dbałością o komfort użytkowana przez dziecko oraz bogato ilustrowana w bajkowym, ciepłym i kolorowym stylu. Tom Gospodarstwo opowiada o tym, jak wygląda życie na wsi. Poszczególne wyrazy to nazwy maszyn rolniczych, zwierząt hodowlanych lub domowych oraz roślin, w tym ich warzyw i owoców, które można uprawiać na roli.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Wybieramy się na wieś i poznajemy wyrazy Dzieci lubią zdobywać wiedzę. Zwłaszcza, jeśli jest ona przekazywana w tak atrakcyjny sposób.  Kilku latki są bardzo zainteresowane otaczającym światem i to, w jaki sposób on funkcjonuje. Często pytają o nazwy i prawidła rzeczy i zjawisk, jakie zauważają wokół siebie. Czemu by nie wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom? Wydawnictwo […]
Recenzja Rodziców
9