100 pierwszych słów. My Little Pony – Egmont – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

12,99 

Seria 100 Pierwszych Słów

To, co wyróżnia serię 100 Pierwszych Słówek to opracowane przez specjalistów materiały dydaktyczne, które pod pozorem zabawnych i infantylnych obrazków z podpisami, stanowią bardzo wartościowe i pro rozwojowe narzędzie do pracy z dziećmi. Każdy tematyczny tom dotyczy pewnego zagadnienia np. zwierząt, roślin, ciała człowieka, przedmiotów domowych lub ogrodowych. Każdy tom to też zestaw tytułowych 100 wyrazów, które dziecko zapamiętuje, łączy z obrazkiem i uczy się je wypowiadać, a następnie nawet odczytywać i zapisywać. Szereg ćwiczeń i łamigłówek rozwija wyobraźnię dziecka, uczy koncentracji i przygotowuje do nauki w szkole podstawowej. Książki przeznaczone do samodzielnego korzystania wraz z rodzicem lub jako pomoc dydaktyczna dla osób pracujących z przedszkolakami. Logopedzi także znajdą tu coś dla siebie.

Świat kucyków dla dziewczynki

Tom My Little Pony zabiera dziecko w świat uroczych kucyków. Zapewne bardziej przypadnie do gustu małym dziewczynkom. Świat bajek także pełen jest wyrazów do poznania, zwierzątek i przedmiotów o różnych właściwościach. Urocze kucyki mają przecież swoje domki, ozdoby i zajęcia. Wszystko to służy rozwojowi intelektualnemu malucha i spędzenia niezapomnianych, pięknych chwil razem z rodzicem.  

7.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Seria 100 Pierwszych Słów To, co wyróżnia serię 100 Pierwszych Słówek to opracowane przez specjalistów materiały dydaktyczne, które pod pozorem zabawnych i infantylnych obrazków z podpisami, stanowią bardzo wartościowe i pro rozwojowe narzędzie do pracy z dziećmi. Każdy tematyczny tom dotyczy pewnego zagadnienia np. zwierząt, roślin, ciała człowieka, przedmiotów domowych lub ogrodowych. Każdy tom to […]
Recenzja Rodziców
7.5