100 zabaw dla dzieci 2-letnich – Siedmioróg – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

11,99 

Dziecko to też człowiek, tylko mniejszy

Małe dzieci garną się do zabawy, a gdy potrafią już chodzić robią to intensywniej. Takie dwuletnie dziecko łatwo zbyć puszczając mu w telewizji bajkę lub dając byle zabawkę do ręki. Jednak, czy można połączyć zabawę z wychowaniem i rozwojem intelektualnym dzidziusia? Wydawnictwo Siedmioróg udowadnia, że tak. „100 zabaw dla dzieci 2 letnich” to pozycja obowiązkowa dla rodziców bobasów w tym wieku. Na 112 stronach pod okiem specjalistów opracowano 100 pomysłów na zabawę, która wymagać będzie czasami pogłówkowania, czasem ruchu, a czasem nieco wysiłku plastycznego.

Bawić można się na każdym etapie życia

Zabawy przedstawione w książce są dostosowane do percepcji i zdolności dwuletniego dziecka. Są one zróżnicowane i mają zastosowanie o każdej porze roku, w domu lub na zewnątrz. Zabawy mają charakter słowny, ruchowy, towarzyski, artystyczny, a czasem takie, dzięki którym dziecko się zrelaksuje, pośmieje lub wyszaleje. 100 pomysłów, by kreatywnie spędzać czas. Jednocześnie bawiąc się i przekazując pewną zakamuflowaną wiedzę, o świecie i prawidłowych postawach. Spędź bezcenne chwile ze swoim dwulatkiem. Będziecie te zabawy wspominać przez lata.

7.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Dziecko to też człowiek, tylko mniejszy Małe dzieci garną się do zabawy, a gdy potrafią już chodzić robią to intensywniej. Takie dwuletnie dziecko łatwo zbyć puszczając mu w telewizji bajkę lub dając byle zabawkę do ręki. Jednak, czy można połączyć zabawę z wychowaniem i rozwojem intelektualnym dzidziusia? Wydawnictwo Siedmioróg udowadnia, że tak. „100 zabaw dla […]
Recenzja Rodziców
8