100 zabaw z koparką Barbarką – Edgard – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7
Nasza ocenaCzytaj opinie

27,99 

Koparka też potrafi się bawić

Gry edukacyjne nie muszą być nudne i mało oryginalne. Udowadnia to Koparka Barbarka. Ta sympatyczna maszyna lubi bawić się z dziećmi i zadawać im zagadki. Książeczka z serii Kapitan Nauka zabiera dzieci na świat budowy ulic, budynków, świat dróg i transportu. Koparka musi jakoś przemieścić się przez miejską dżunglę pełną ukrytych przejść. Za pomocą dzieci, którzy stają się tu uczestnikami gry, udaje jej się to. Książka to nie tylko zabawna historyjka dla dzieci, ale i szereg zadań do wykonania. Bawić będziemy się czytając, układając załączone karty i używając flamastra.

Nauka poprzez zabawę

Książka to połączenie historii z grą edukacyjną. Ma ona na celu w atrakcyjny i zabawny sposób ćwiczyć umiejętności praktyczne. Opracowano ją pod okiem specjalistów i dostosowano do dzieci w wieku około 5 -6 lat. Zabawy z koparką będą wymagały dzielenia wyrazów na głoski i spółgłoski, liczenia do 10, nazywaniem i dzieleniem przedmiotów na kategorie oraz wykazać trzeba będzie się sprytem, spostrzegawczością i logicznym myśleniem. Od czasu do czasu dziecko będzie próbowało coś napisać. Świetna i rozwijająca zabawa dla przedszkolaka. 

7Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Koparka też potrafi się bawić Gry edukacyjne nie muszą być nudne i mało oryginalne. Udowadnia to Koparka Barbarka. Ta sympatyczna maszyna lubi bawić się z dziećmi i zadawać im zagadki. Książeczka z serii Kapitan Nauka zabiera dzieci na świat budowy ulic, budynków, świat dróg i transportu. Koparka musi jakoś przemieścić się przez miejską dżunglę pełną […]
Recenzja Rodziców
7.5