101 survivalowych porad dla chłopców – Vesper – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

23,99 

Czy marzysz o przygodzie?

Niezależnie czy marzysz o byciu mistrzem surwiwalu, wielkiej przygodzie w amazońskiej dżungli, czy planujesz wyprawę w góry lub do lasu, ten poradnik jest dla Ciebie. 101 survivalowych porad dla chłopców to zapoznanie młodych mężczyzn z tym, jakie natura lub trudne warunki mogą nieść niespodziewane zagrożenia, lub pułapki. Czasami do takiej sytuacji może dojść zupełnie nagle. Książka tylko z pozoru jest dziecinna i abstrakcyjna, ponieważ zawiera szereg bardzo konkretnych i skutecznych metod, które można zastosować w sytuacji kryzysowej. Będziesz bardziej świadomy i łatwiej sobie poradzisz, gdy coś się – odpukać – stanie.

Chcesz wiedzieć jak przetrwać

Książka to poradnik dla chłopców (choć na pewno znajdą się i dziewczyny, których to zainteresuje) jak odpowiedzialnie zachować się w ewentualnej sytuacji kryzysowej podczas wakacji, wycieczki w góry, do lasu, zgubienia się itp. Jak poradzić sobie z zimnem, jak znaleźć wodę, jak rozpalić ogień. Okazuje się, że niejedne z tych na pierwszy rzut oka krytycznych wyzwań ma swoje łatwe i proste rozwiązania. Wystarczy zachować zimną krew i mieć w pamięci rady zawarte w tej książce. Wtedy każdy kontakt z survivalem okaże się sukcesem.

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Czy marzysz o przygodzie? Niezależnie czy marzysz o byciu mistrzem surwiwalu, wielkiej przygodzie w amazońskiej dżungli, czy planujesz wyprawę w góry lub do lasu, ten poradnik jest dla Ciebie. 101 survivalowych porad dla chłopców to zapoznanie młodych mężczyzn z tym, jakie natura lub trudne warunki mogą nieść niespodziewane zagrożenia, lub pułapki. Czasami do takiej sytuacji […]
Recenzja Rodziców
9.5