prezent świąteczny dla chłopaka

16 historii o pięknych księżniczkach – REA – Bajki i baśnie

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

27,11 

Te fascynujące księżniczki – czym tak nas intrygują

Wydawnictwo REA przygotowało interesującą pozycję głównie zapewne dla dziewczynek w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Książka zawiera 16 opowiadań i bajek, w których głównymi bohaterkami są księżniczki, królewny, księżne. Szlachetnie urodzone, obdarzone urokiem, urodą i odpowiednimi atrybutami. Przeważnie bohaterki są w wieku niewiele starszym lub zbliżonym do potencjalnych czytelniczek, w związku z czym dzieci czytając o nich, mogą się z księżniczkami z kartek książki jakoś utożsamić. Odkrywają, że księżniczki są takimi samymi ludźmi, dziewczynami i kobietami, jak wszyscy. Mają te same rozterki i tak samo cieszą je podobne rzeczy.

Tyle o nich opowiedziano, a ciągle nie znamy jeszcze wszystkiego

Książka napisana jest w przyjemnym, bajkowym stylu. Opisywane historie są ciepłe i przekazują pozytywne wartości. Z pouczającym morałem. Taka podróż do krainy snów może odbyć się aż 16 razy co starsza na kilkanaście magicznych wieczorów z maluchem i książką. 112 stron w twardej oprawie to świetny pomysł na prezent dla małych księżniczek, którym spodnie i koszulka służą za szatę, ale w głębi są równie piękne i wartościowe. Te opowiadania pomogą im to dostrzec i zbudować pewność siebie.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Te fascynujące księżniczki – czym tak nas intrygują Wydawnictwo REA przygotowało interesującą pozycję głównie zapewne dla dziewczynek w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Książka zawiera 16 opowiadań i bajek, w których głównymi bohaterkami są księżniczki, królewny, księżne. Szlachetnie urodzone, obdarzone urokiem, urodą i odpowiednimi atrybutami. Przeważnie bohaterki są w wieku niewiele starszym lub zbliżonym do potencjalnych […]
Recenzja Rodziców
9