prezent świąteczny dla chłopaka

ABC Piłka ze światłem i dźwiękiem – Simba – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

50,44 

Kolorowa piłka z dźwiękiem i światłem dla dzieci od 3 miesiąca życia

Piłka dla maluszków, która sprawdzi się już od 3 miesiąca życia. Taka piłeczka zaciekawi maluszka swoimi kolorami. Oprócz ciekawych kolorów piłeczka gra i świeci. Maluszek będzie podążał za piłeczką i świetnie się bawił. Piłeczkę można z łatwością złapać, ponieważ posiada małe otwory. Zabawa z piłeczką to bardzo fajna rozrywka. W środku piłeczki jest mała kulka, która daje dodatkowe efekty dźwiękowe i pobudza maluszka do zabawy. Dziecko może naciskać na guziczki umieszczona na piłeczce. Na guziczkach widnieją ikonki ze zwierzątkami.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabawek sensorycznych i integracji sensorycznej – przeczytaj artykuł „Co to jest zabawka sensoryczna? – Czym jest integracja sensoryczna?

Wspaniała zabawa dla dzieci z kolorową piłką

Zabawa z kolorową piłką uaktywnia maluszka. Dziecko uczy się przy tym różnych dźwięków. Taka zabawa z piłką to również trening sensoryczny dla maluszka. Dotykając guziczki uczy się zależności przyczynowo skutkowej. Po dotknięciu guzika zaczyna grać melodia. Dziurki w piłeczce ułatwiają jej pochwycenie. Maluszek będzie mógł oglądać trójwymiarowość piłeczki i zaglądać do jej środka. Kolorowa piłeczka z efektami dźwiękowymi i świetlnymi to doskonała zabawka dla dzieci, które już siedzą. Taka zabawa zachęci ich do raczkowania i poruszania się gdy piłeczka wyleci im z rączek. Zabawka jest uniwersalna, czyli dla chłopca lub dziewczynki.