Aktywizujacy Stworek Kostka – Fisher Price – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

23,99 

Różowy aktywizujący stworek dla maluszka

Takie stworki to naprawdę świetna zabawa dla dziecka. Mogą one zostać też wspaniałym przyjacielem maluszka. Stworek z chęcią pomoże dziecku w rozwijaniu jego zmysłów i zdolności manualnych. Zabawa taki stworkiem to wielka przyjemność dla maluszka, ponieważ podczas zabawy dziecko doświadcza wielu interakcji. Jak można się bawić takim stworkiem? Można ruszać jego skrzydełkami, które są wykonane z miękkiego, ale sztywnego materiał. Możemy głaskać stworka po brzuszku, który posiada taki element futerkowy. Jest to bardzo miłe i przyjemne wrażenie dotykowe.

Zbieranie doświadczeń sensorycznych i zabawa aktywizującym stworkiem

Zabawka takim stworkiem to przede wszystkim zbieraniu różnych doświadczeń sensorycznych. Dotykanie i odczuwanie różnych tekstur i bodźców, jakie daje nam ta zabawka. Na głowie stworka umieszczona została taka zębatka, którą maluszek może wprawić w ruch za pomocą swoich paluszków. Zabawka zaskoczy nas zmianą nastrojów stworka. Odkryj to, co potrafi ten stworek i baw się świetnie. Przeżyj z tym aktywizującym stworkiem wiele ciekawych przygód.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Różowy aktywizujący stworek dla maluszka Takie stworki to naprawdę świetna zabawa dla dziecka. Mogą one zostać też wspaniałym przyjacielem maluszka. Stworek z chęcią pomoże dziecku w rozwijaniu jego zmysłów i zdolności manualnych. Zabawa taki stworkiem to wielka przyjemność dla maluszka, ponieważ podczas zabawy dziecko doświadcza wielu interakcji. Jak można się bawić takim stworkiem? Można ruszać […]
Recenzja Rodziców
10