Aktywna książeczka plaża – Playgro – Zabawki do kąpieli

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

35,99 

Kolorowa książeczka edukacyjna dla dzieci

Książeczka edukacyjna dla dzieci przeznaczona dla maluchów, które ukończyły 3 miesiąc życia. Razem z tą książeczka możecie wyruszyć na niesamowitą przygodę z kilkoma fajnymi zwierzaczkami. Zwierzątka podróżują autkiem i poznają świat i inne zwierzęta, które żyją dookoła nich. Ciekawa przygoda czeka. Wraz z nią czekają też zwierzątka takie jak słoń, żyrafa, żabka i lew. Podróżuj ze zwierzątkami i przeżyj niesamowitą przygodę.

Aktywna książeczka dla dziecka 3 miesiące plus

Książeczka oprócz atrakcyjnych i kolorowych obrazków posiada jeszcze niezwykle interesujące elementy szeleszczące i różne tekstury. Dzięki temu w dziecku rozwija się ciekawość i chęć do zabawy książeczkami. Maluch dzięki takim zabawom polubi książeczki i będzie chciał bawić się nimi, a w późniejszym czasie słuchać czytane z nich opowieści. Książeczki aktywne rozwijają dziecięce zmysły. Zaczynając od zmysłu wzroku i słuchu, a kończąc, na dotyku i rozwoju sensoryki. Przewracając strony książeczki, dziecko nabiera również zdolności manualnych.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Kolorowa książeczka edukacyjna dla dzieci Książeczka edukacyjna dla dzieci przeznaczona dla maluchów, które ukończyły 3 miesiąc życia. Razem z tą książeczka możecie wyruszyć na niesamowitą przygodę z kilkoma fajnymi zwierzaczkami. Zwierzątka podróżują autkiem i poznają świat i inne zwierzęta, które żyją dookoła nich. Ciekawa przygoda czeka. Wraz z nią czekają też zwierzątka takie jak słoń, […]
Recenzja Rodziców
8.5