-BAM BAM Chichoczacy przyjaciel osiolek – BamBam – Zawieszki dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

56,72 

Zawieszka do wózka, łóżeczka lub fotelika samochodowego

Mała maskotka do podwieszenia nad łóżeczkiem dziecka. Wesoły osiołek rozbawi Twojego maluszka i będzie dla niego małym przyjacielem. Ta przywieszka to bardzo kolorowa pluszowa maskotka. Do jej nóżek przywieszono jeszcze dwa elementy, Jednym z elementów jest grzechotka, którą dziecko może potrząsać i obserwować grzechoczące kulki. Grzechotka jest przeźroczysta. Na drugiej nodze zabawki przymocowany został gryzak. Niezwykle ważny w okresie kiedy Twój maluch zaczyna ząbkować. Maskotka jest mięciutka i milutka. Z powodzeniem może zagościć w wózku lub łóżeczku Twojego maluszka jako mała przytulanka.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabawek sensorycznych i integracji sensorycznej – przeczytaj artykuł „Co to jest zabawka sensoryczna? – Czym jest integracja sensoryczna?

Podwieszany osiołek – zawieszka dla niemowląt

Osiołek oprócz tego, że jest niezwykle przyjacielski potrafi jeszcze bardzo fajną rzecz. Śmieje się i wibruje! Dodatkowo osiołka wyróżnia na tle innych przywieszek różnorodność tkanin z jakich został wykonany. Taka różnorodność stymuluje dotyk maluszka i pozwala na ćwiczenia sensoryczne. Intensywne kolory stymulują wzrok dziecka a szeleszczące elementy jego wzrok. Zabawka wyposażona jest również w elementy, które należy pociągnąć. Dzięki takim elementom maluszek może ćwiczyć swoją siłę. Przywieszka to nie tylko ozdoba do wózka czy łóżeczka. Jest również bardzo ważną zabawką stymulującą rozwój małego człowieka. Daje możliwość usprawnienia wielu zmysłów.