Miś Soft Arbuz z funkcją CRYsensor – Whisbear – Szumiące misie

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

159,16 

Uroczy towarzysz snu i wypoczynku

Dzieci to skarb i radość, ale i bardzo duży obowiązek. Trzeba zadbać o komfortowe warunki zabawy, ale i wypoczynku. Takie niemowlę będące niedługo po urodzeniu potrzebuje spokojnego snu, w którym może się regenerować i rozwijać. Warto mu to uprzyjemnić. Zapewne szukasz jakichś zabawek, które mogłyby cieszyć oko takiego malucha. Ciekawą propozycją jest zwisający nad łóżeczkiem miś Whisbear SOFT. Ten uroczy pluszak wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiału – tkaniny velboa, która nie tylko pieści zmysł dotyku dziecka, ale i jest bardzo bezpieczna i dostosowana do skóry takiego maluszka.

Wyczuje, gdy dziecko się niepokoi

Gdy Whisbear towarzyszy dziecku podczas leżenia, prowokuje do złapania go. Dziecko w ten sposób porusza rączką i stara się namierzyć interesujący je punkt. To rozwija jego zdolności sensoryczne, poszerza zdolności poznawcze. Miś jest pięknie wykonany, z arbuzowym wypełnieniem łapki. Niewątpliwą zaletą i tym, co go wyróżnia jest funkcja CRY SENSOR. To niesamowite rozwiązanie posiada czujnik wrażliwy na specyficzny dźwięk płaczu dziecka. Gdyby zdarzyło się, że w nocy maluch obudzi się i zacznie płakać, uruchomi to delikatny szum, który będzie dziecku kojarzył się z życiem prenatalnym. To je uspokoi i pomoże z powrotem zasnąć. 

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Uroczy towarzysz snu i wypoczynku Dzieci to skarb i radość, ale i bardzo duży obowiązek. Trzeba zadbać o komfortowe warunki zabawy, ale i wypoczynku. Takie niemowlę będące niedługo po urodzeniu potrzebuje spokojnego snu, w którym może się regenerować i rozwijać. Warto mu to uprzyjemnić. Zapewne szukasz jakichś zabawek, które mogłyby cieszyć oko takiego malucha. Ciekawą […]
Recenzja Rodziców
9.5