Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus – Whisbear – Szumiące misie

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

158,80 

Opieka misia nad maluszkiem podczas snu

Czyż nie jest to piękny widok nowo narodzonego człowieka, który tak słodko śpi w łóżeczku? Gdy śni i jego młody umysł analizuje pierwsze bodźce. Niekiedy dziecko może mieć tak wiele wrażeń w ciągu dnia, że zdarza mu się przebudzić. Może obudzić się niespokojne. Z pomocą przyjdzie nasz produkt – zwisająca nad łóżkiem zabawka dla niemowląt Whisbear SOFT, która jest niczym innym jak sympatycznym misiem. Wokół niego kręcą się łapki z turkusowym wypełnieniem. Postać misia ma przyjazną aparycję i na pewno dziecko go polubi.

Jest piękny i funkcjonalny – uspokoi dziecko

Zabawka dla maluchów może być stosowana już od pierwszych miesięcy życia. Pełni ona w zasadzie dwie główne funkcje. Jedna to ćwiczenie zdolności sensorycznych. Swoim pięknym i sympatycznym wyglądem prowokuje dziecko, by je złapać. To z kolei usiłuje podążać rączką do zabawki, przez co rozwija zdolności poznawcze. Gdy je dotknie, odczuje przyjemność – wysokiej jakości tkanina velboa jest atestowana, dostosowana i bezpieczna dla skóry tak małego dziecka. Drugą ważną funkcją jest CRY SENSOR. To małe cudeńko ma czujnik, który usłyszy płacz dziecka. Gdy tak się stanie, postara się je uspokoić łagodnym szumem. 

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Opieka misia nad maluszkiem podczas snu Czyż nie jest to piękny widok nowo narodzonego człowieka, który tak słodko śpi w łóżeczku? Gdy śni i jego młody umysł analizuje pierwsze bodźce. Niekiedy dziecko może mieć tak wiele wrażeń w ciągu dnia, że zdarza mu się przebudzić. Może obudzić się niespokojne. Z pomocą przyjdzie nasz produkt – […]
Recenzja Rodziców
9.5