#niewidzialna – HarperCollins – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

25,99 

Historia na czasie

Vicky Decker na ogół jest niczym niewyróżniającą się nastolatką. Nieśmiała, samotna, czująca braki emocjonalne. Tęskniąca za posiadaniem paczki znajomych, a może i kogoś bliższego. Te braki rekompensuje sobie, prowadząc niemal alter – ego w internecie. Serwis instragram i logowanie się jako @Observi zastępują jej szczęśliwe nastoletnie życie, o jakim marzy. Tam, nieznana i anonimowa, kreuje się na duszę towarzystwa, bywalczynię imprez i ważnych wydarzeń. Jest bardzo drobiazgowa i dba o to, by fikcyjna tożsamość wyglądała wiarygodnie. W internecie czuje się tym, kim chce. Zauważa jednak, że na świecie istnieją osoby, które mają podobne problemy do niej. Spotkanie z nimi powoduje, że dziewczyna usiłuje coś zmienić.

O tym jak nie dać się złapać w pułapkę internetu

„#niewidzialna” to nowa powieść znanej z literatury dla młodzieży autorki, pani Harper Collins. Wiele nastolatek pokochało jej styl i celne uwagi dotyczące popkultury i współczesnego stylu życia. Pisarka posługując się zmyślonymi, ale wiarygodnymi i do złudzenia przypominającymi prawdziwe dziewczyny bohaterkami, próbuje przekazać swoją refleksję na temat znaku czasów, jakimi są portale społecznościowe i jakie wiążą się z tym zagrożenia dla relacji i uczestnictwa w świecie rzeczywistym. Coś na czasie i do tego z morałem.

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Historia na czasie Vicky Decker na ogół jest niczym niewyróżniającą się nastolatką. Nieśmiała, samotna, czująca braki emocjonalne. Tęskniąca za posiadaniem paczki znajomych, a może i kogoś bliższego. Te braki rekompensuje sobie, prowadząc niemal alter – ego w internecie. Serwis instragram i logowanie się jako @Observi zastępują jej szczęśliwe nastoletnie życie, o jakim marzy. Tam, nieznana […]
Recenzja Rodziców
8