prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta na wsi. Pokoloruj – Books And Fun – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

5,99 

Kolorowanka ze zwierzątkami

Wesoła kolorowanka ze zwierzątkami mieszkającymi na wsi. Dzięki tej kolorowance dowiesz się jakie zwierzątka mieszkają na wsi i będziesz mógł spędzić czas na wesołej zabawie. Kolorowanki to bardzo fajna zabawa dla dzieci w wieku przedszkolnym. Do tego rozwija zdolności namulane dzieci i ich wyobraźnię. Pokoloruj wszystkie zwierzątka. Zobacz, jak powinna wyglądać krowa a ja kurczaczek.

Zabawna kolorowanka ze zwierzątkami ze wsi

Kolorować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. To nic jeżeli Twój maluszek będzie używać tylko jednej kredki przy kolorowaniu psa czy kota. Tutaj zwierzaki mogą mieć różne kolory, takie, jakie tylko Twoje dziecko sobie wymarzy. Może być różowy królik lub niebieska krowa. To jak Twoje dziecko pokoloruje różne zwierzątka, zależy tylko on niego.

W tej książeczce znajdziesz bardzo ładne kolorowanki ze zwierzątkami mieszkającymi w gospodarstwie wiejskim. W trakcie kolorowania dziecko pozna nazwy tych zwierzątek. Dodatkowo takie kolorowanie i poznawanie tych zwierząt zachęca dziecko do poznania więcej informacji o danym zwierzęciu.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Kolorowanka ze zwierzątkami Wesoła kolorowanka ze zwierzątkami mieszkającymi na wsi. Dzięki tej kolorowance dowiesz się jakie zwierzątka mieszkają na wsi i będziesz mógł spędzić czas na wesołej zabawie. Kolorowanki to bardzo fajna zabawa dla dzieci w wieku przedszkolnym. Do tego rozwija zdolności namulane dzieci i ich wyobraźnię. Pokoloruj wszystkie zwierzątka. Zobacz, jak powinna wyglądać krowa […]
Recenzja Rodziców
9