prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta Oli. Jesteś słodki, kotku! – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

9,99 

W Japonii też są słodkie kotki

Historia sympatycznej Oli, dziewczynki, która rozumie zwierzęta i jej przygodzie. Pewnego razu Ola wyrusza do Japonii, by odwiedzić swojego przyjaciela Danna. Chłopiec ma wspaniałego i kochanego kotka. Ola od razu czuje do niego sympatię. Niestety coś się stało i kotek nagle zniknął. Jak to się stało?! Co można zrobić!? Ola na pewno coś wymyśli. Z miłości do zwierząt jest w stanie przelecieć pół globu i nawet zajrzeć pod podłogę, by odnaleźć zagubionego kotka. Pewnie siedzi  teraz gdzieś, boi się, płacze i tęskni do Danna. Historia trzyma w napięciu, ale napisana jest w bajkowy i ciepły sposób. Uczy dobrych cech i prawidłowych postaw.

Choć czasami znikają – ale Ola temu zaradzi

Każdy tomik serii opowieści o Oli ma jedną wspólną cechę – uczy czytania w atrakcyjny sposób. Najpierw opowieść może być odczytana przez rodzica, na przykład na dobranoc. Następnie możecie ją powtórzyć, ale tym razem czytać będzie Twój przedszkolak. Historia będzie przestawiona w formie uproszczonego komiksu z krótszymi wypowiedziami bohaterów. Dziecko łatwiej poradzi sobie z tym niż ze ścianą tekstu. Wspaniałe opowieści o Oli, która rozumie mowę zwierząt.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
W Japonii też są słodkie kotki Historia sympatycznej Oli, dziewczynki, która rozumie zwierzęta i jej przygodzie. Pewnego razu Ola wyrusza do Japonii, by odwiedzić swojego przyjaciela Danna. Chłopiec ma wspaniałego i kochanego kotka. Ola od razu czuje do niego sympatię. Niestety coś się stało i kotek nagle zniknął. Jak to się stało?! Co można zrobić!? […]
Recenzja Rodziców
9.5