prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta Oli. Nie jesteś już sam Niedźwiadku – Skrzat – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

9,99 

Biały miś… dla Oli

Opowieść o Oli, dziewczynce o wielkim sercu, która posłyszała, że krzywda dzieje się kochanemu niedźwiadkowi na biegunie północnym. Wybiera się tam i z pomocą swojego przyjaciela usiłuje pomóc zwierzęciu, które utknęło na krze. Ma problem, by dopłynąć do stałego lądu i boi się utopić. Czy można mu pomóc? Na pewno trzeba! Ola nie zastanawia się i organizuje akcję ratunkową. Wspaniała historia, która uczy tego, by być dobrym dla zwierząt i ludzi. Pokazuje, że nie należy nikim gardzić i dla każdemu wyciągać pomocną dłoń.

Ola jest pomocna i bardzo odważna

Seria o sympatycznej Oli, spod skrzydeł wydawnictwa Skrzat, to cykl opowieści o dziewczynce, która potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Rozumie ich mowę i chętnie wsłuchuje się w ich opowieści i uwagi. Fascynujące dla niej jest dowiadywanie się jak wygląda świat widziany ich oczami. Seria pouczających opowieści, a także nauka czytania – każdy tom opracowany jest tak by można było go czytać ciągłym tekstem lub jako komis, gdzie wypowiedzi w chmurkach są łatwiejsze i prostsze. W ten sposób maluch może mieć swoje pierwsze treningi poważnego czytania.

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Biały miś… dla Oli Opowieść o Oli, dziewczynce o wielkim sercu, która posłyszała, że krzywda dzieje się kochanemu niedźwiadkowi na biegunie północnym. Wybiera się tam i z pomocą swojego przyjaciela usiłuje pomóc zwierzęciu, które utknęło na krze. Ma problem, by dopłynąć do stałego lądu i boi się utopić. Czy można mu pomóc? Na pewno trzeba! […]
Recenzja Rodziców
8.5