prezent świąteczny dla chłopaka

Zwierzęta świata. Co? Jak? Dlaczego? – ibis/books – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

19,99 

Encyklopedia w pytaniach i odpowiedziach

Książka, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów dinozaurów. Zwierzęta świata to skarbnica wiedzy na różne tematy. Dzięki tej książce dziecko pozna zwierzaki żyjące współcześnie na świecie, ale i te, które zamieszkiwały naszą Ziemię wieki temu. Dzieci mogą poznawać i bawić się w pytania i odpowiedzi. W książce jest naprawdę sporo informacji na różne pytania. Coś dla prawdziwych fanów zdobywania nowych informacji odnośnie świata zwierząt. Książeczka edukacyjna stworzona w formie encyklopedii dla dzieci w wieku szkoły podstawowej tych pierwszych klas.

Wiedza i ciekawa zabawa

Można tutaj przeczytać o tym, jak żaba staje się kijanką czy też o tym, jak to się dzieje, ze ptaki latają. Dzieci zdobędą wiele fascynujących informacji ze świata przyrody. Maluchy mogą pozyskać też wiedzę na temat, dlaczego słoń ma trąbę lub czemu gąsienica zmienia się w motyla. Wiele informacji, i bardzo dużo odpowiedzi na naprawdę ciekawe pytania. Książka wzbogacona jest pięknymi i kolorowymi ilustracjami. Z mniejszymi dziećmi można bawić się w zgadywanki, co to za zwierzątko. Ze starszymi można poznawać fascynujący świat przyrody.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Encyklopedia w pytaniach i odpowiedziach Książka, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów dinozaurów. Zwierzęta świata to skarbnica wiedzy na różne tematy. Dzięki tej książce dziecko pozna zwierzaki żyjące współcześnie na świecie, ale i te, które zamieszkiwały naszą Ziemię wieki temu. Dzieci mogą poznawać i bawić się w pytania i odpowiedzi. W książce jest naprawdę sporo […]
Recenzja Rodziców
8.5