Żyrafa piłeczkowy pościg – Dumel – Zabawki interaktywne dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

72,69 

Urocza żyrafka chętnie pobawi się z maluchem

Firma Dumel od lat specjalizuje się w tworzeniu zabawek dla kochanych dzieci Tym razem coś dla garnących się do ruchu maluchów. Zabawka przeznaczona dla dzieci od około 18 miesiąca życia, które uczą się chodzić. I chcą też pomóc mamie, by posprzątać pokój. Żyrafka swoim kształtem i rozmiarami dostosowana jest do anatomii takiego bobasa, a przy tym wykonana z odpowiednich materiałów, które są trwałe, ale i bezpieczne dla skóry dziecka. Nie ma tam ostrych krawędzi. Bawić nią się można na kilka sposobów i wszystkie są fajne.

Chodź po dywanie, zbieraj i wyrzucaj kule

Zabawa Żyrafka polega na prowadzeniu jej za pomocą uchwytu z jej tyłu. Dziecko poruszając się z nią, opiera się na niej, przez to może bezpiecznie samodzielnie chodzić. Rozwija się motoryka i zmysł równowagi. Ale samo chodzenie byłoby nudne, więc Żyrafka za pomocą specjalnego mechanizmu może wypuszczać zawarte w jej szyi kule. W zabawny sposób wypadają, ale można je łatwo pozbierać na podobnej zasadzie jak działa odkurzacz – trzeba na nie najechać Żyrafką. Oprócz tego potrafi wydawać zabawne melodie za dotknięciem przycisku. Zasilana jest dwiema bateriami AA.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Urocza żyrafka chętnie pobawi się z maluchem Firma Dumel od lat specjalizuje się w tworzeniu zabawek dla kochanych dzieci Tym razem coś dla garnących się do ruchu maluchów. Zabawka przeznaczona dla dzieci od około 18 miesiąca życia, które uczą się chodzić. I chcą też pomóc mamie, by posprzątać pokój. Żyrafka swoim kształtem i rozmiarami dostosowana […]
Recenzja Rodziców
9