Żyrafa Piszczki zwierzątka gumowe do kąpieli – Moneks – Zabawki do kąpieli

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

12,29 

Klasyka zawsze będzie w modzie

Te gumowe, piszczące zabawki to klasyka, na której wychowały się pokolenia. Musi być coś magnetycznego w tych kochanych kaczuszkach, małpkach, piłeczkach, które tak przyjemnie się ściska i wydają ten zabawny i charakterystyczny dźwięk. Takie piszczałki muszą być jednak odpowiednio wykonane, by były bezpieczne dla skóry dziecka, trwałe, odporne na ugryzienia, piękne estetycznie i by pisk nie straszył malucha. Firma Moneks nie byłaby sobą, gdyby nie była tego świadoma i dlatego przygotowała wyjątkowy produkt dla dzieci od około 6 miesiąca życia.

Uprzyjemni kąpiel, spacer i każdą zabawę

Ta wspaniała piszczałka w kształcie małej żyrafy to sposób na uatrakcyjnienie każdej kąpieli, spaceru, zabawy na dywanie i na łóżeczku. Uspokoi dziecko i ułatwi Ci na przykład mycie go lub ubieranie. Dziecko może w bezpieczny sposób łapać i ściskać piszczałkę. Materiał z jakiego ją wykonano jest trwały a przy tym bardzo elastyczny. Ergonomiczny rozmiar i kształt nie frustruje malucha. Dźwięk jest przyjemny, nie irytuje i nie straszy. A potrafi bardzo rozśmieszyć! Wymiary to 15 x 9 cm. Zaprzyjaźnij malucha z żyrafką, a zobaczysz ile radości mu ona sprawi.  

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Klasyka zawsze będzie w modzie Te gumowe, piszczące zabawki to klasyka, na której wychowały się pokolenia. Musi być coś magnetycznego w tych kochanych kaczuszkach, małpkach, piłeczkach, które tak przyjemnie się ściska i wydają ten zabawny i charakterystyczny dźwięk. Takie piszczałki muszą być jednak odpowiednio wykonane, by były bezpieczne dla skóry dziecka, trwałe, odporne na ugryzienia, […]
Recenzja Rodziców
8