Czy można już kupić etui iPhone 14 Pro Max? Zobacz co warto o tym wiedzieć!

IPhone 14 Pro Max to najbardziej rozbudowany telefon Apple, który premierę będzie miał za kilka tygodni. Użytkownicy już zacierają ręce na najnowsze urządzenie od amerykańskiego producenta, poszukując przy okazji akcesoriów do jego zabezpieczenia. Wśród najczęściej poszukiwanych jest m.in. etui iPhone 14 Pro Max. Jakie elementy dostępne są na rynku i dlaczego posiadanie etui do takiego sprzętu jest tak istotne?

Nie ma co ukrywać, że etui iPhone 14 Pro Max skutecznie osłoni Twoje urządzenie przed uszkodzeniem. Warto chronić ten telefon, bo jego prawdopodobny koszt sięgnie nawet 6500 złotych.

Dlaczego etui iPhone 14 Pro Max jest tak ważne?

Przede wszystkim niewielki upadek lub wstrząsy mogą skończyć się całkowitym zniszczeniem telefonu. Chociaż iPhone to zwykle trwały sprzęt, nieszczęśliwie uderzając o kamień czy inną twardą powierzchnię może rozpaść się na wiele kawałków.

Druga sprawa to osłona wyświetlacza. Stosując wyspecjalizowane etui typu wallet możesz w pełni zasłonić ekran, a ten będzie mniej narażony na uszkodzenie mechaniczne lub porysowanie. Etui iPhone 14 Pro Max na pewno wydłuży prawidłowe funkcjonowanie sprzętu, zabezpieczy jego obudowę i sprawi, że smartfon będzie dłużej prezentował się okazale!

Czy możesz już kupić etui iPhone 14 Pro Max?

Na rynku są już dostępne zamówienia lub newslettery, które pozwalają zapisać się na informację o sprzedaży etui iPhone 14 Pro Max. Nie można ich jednak jeszcze kupić. Możesz jednak spać spokojnie – z pewnością case będzie do zdobycia już w momencie premiery sprzętu.

Obserwuj więc wyspecjalizowane miejsca oferujące akcesoria do sprzętów elektronicznych i zakup etui zaraz po otrzymaniu swojego nowego urządzenia od Apple. W ten sposób zabezpieczysz jego strukturę przed zniszczeniem i przedłużysz jego żywotność.

Jakie etui do iPhone 14 Pro Max jest już dostępne na rynku?

Jak już podkreślaliśmy, nie ma jeszcze etui iPhone 14 Pro Max, które byłoby dostępne na rynku. Wiemy jednak, że będziesz mógł zakupić między innymi case w formie etui silikonowego, chroniącego tylną część obudowy. Dostępne będą też etui typu wallet do zabezpieczenia ekranu i tylnej strony smartfonu. Osoby, którym zależy na najwyższym stopniu ochrony powinny z kolei zainwestować w obudowę typu armor.

Każdy z wymienionych typów nadaje się do innych zastosowań, ale na pewno sprawdzi się w czasie korzystania z nowego telefonu.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź