Darmowe lajki na Instagramie – jak je zdobyć?

Instagram to obecnie już nie tylko platforma społecznościowa służąca bezinteresownemu dzieleniu się interesującymi nas treściami z określoną grupą osób. Aktualnie jest to bardzo przydatne narzędzie marketingowe i choć jeszcze do niedawna właściciele większych i mniejszych marek, bagatelizowali jego możliwości, dziś nikt już chyba nie zaprzeczy, że posiadanie konta firmowego w tym serwisie to właściwie konieczność, jeżeli chcemy zaistnieć na rynku.

Tworząc profil firmowy musimy sobie zdawać sprawę z tego, że jego rozwój będzie wymagał sporo pracy i wysiłku. Aby dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów musimy zyskać sporą popularność, która widoczna będzie najlepiej w ilości Instagram Followers oraz lajków pod poszczególnymi zdjęciami.

Wielu użytkowników skupia się głównie na pozyskiwaniu obserwujących, pomijając zupełnie kwestię polubień, co niestety nie jest dobrym kierunkiem. Lajki pod zdjęciami są bardzo ważne. Jaką wiarygodność bowiem będzie miało konto, które posiada tysiące followersów a tylko kilka polubieni pod postem?

Jak zdobyć darmowe lajki na Instagramie?

Rozpoczynając przygodę z Instagramem szybko zauważymy, że na naszym nowym profilu, powoli będzie przybywać nam polubień pod postami. Z czasem, o ile sumiennie na to zapracujemy, sytuacja będzie się zmieniać. Zauważymy też, że są konta, na których chwilę po pojawieniu się zdjęcia polubienia są już wyświetlane w tysiącach. Jak to możliwe?

Jest wiele sposobów na pozyskanie darmowych lajków na Instagramie. Pierwszym z ich jest systematyczne dodawanie postów. Kolejną ważną sprawą jest komentowanie i lajkowanie na innych kontach. Możemy również skorzystać z aplikacji, która umożliwia wymianę lajków, tzw. lajk za lajk. Działa ona na takiej zasadzie, że zrzesza osoby, które chcą się wymieniać polubieniami. Dzięki temu możemy ich w krótkim czasie uzyskać bardzo dużo, ale sami też będziemy musieli lajkować.

Wspominane tutaj sposoby pozyskiwania lajków nic nie kosztują, ale także nie przynoszą spektakularnych efektów. Jest to żmudna praca i tak naprawdę do niczego nie prowadzi.  Jeżeli zatem liczymy na szybki wzrost popularności, powinniśmy rozważyć opcję odpłatną – kupowanie like na instagramie .

Kupowanie lajków na Instagram – czy to ma sens?

Jedną z odpłatnych form promocji profilu na Instagramie jest kupowanie lajków. Operacji tej można łatwo i szybko dokonać na jednym z funkcjonujących w Internecie serwisów, jak np. tanielajki.pl.

Zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą wybrać jedną z kilku dostępnych tutaj opcji zakupów – czyli pakietów. W ten sposób w kilka chwil można pozyskać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy nowych lajków. Za usługę oczywiście trzeba zapłacić. Nie jest to jednak nigdy kwota szczególnie wysoka, a jeżeli przeliczymy ją na ilość godzin pracy, które musimy zainwestować w samodzielne pozyskiwanie pojedynczych polubieni, to z pewnością zauważymy, że zakup lajków się po prostu opłaca.

Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Darmowe lajki można, jak już wcześniej wspomnieliśmy, próbować zdobywać na różne sposoby, niemniej jednak będzie to żmudna praca, która nie gwarantuje sukcesu.

Jakie korzyści płyną z dużej ilości lajków pod postami?

Kupując polubienia na Instagram musimy zainwestować pewną, mniejszą lub większą, kwotę. I to nas zniechęca. Zastanawiamy się, czy warto, czy inwestycja się zwróci? I po co w ogóle te lajki?

Otóż im więcej lajków, tym większa wymierna popularność naszego konta na Instagramie, a zatem i naszych produktów lub usług, które chcemy wypromować. Chcąc zarabiać na naszym profilu musimy udowodnić nie tylko, że ludzie nas obserwują, ale i to, że nasze treści są dla nich interesujące.

Udowodnić to możemy tylko w jeden sposób, pokazując, że ludzie wchodzą z nami w interakcje, że komentują publikowane rzez nas posty oraz właśnie lajkują zdjęcia, że te zdjęcia im się podobają. Cóż bowiem z dużego grona obserwujących, których właściwie nie interesują nasze treści – między obserwującymi a polubieniami musi być równowaga.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź