Klimatyzacja domowa w województwie śląskim – montaż i serwis

Przyjemny chłód w letnie, upalne miesiące i tańsze ogrzewanie pomieszczeń zimą, czyste powietrze bez konieczności otwierania okien oraz zagwarantowany komfort termiczny – te i jeszcze więcej atutów niesie ze sobą montaż klimatyzacji domowej. Co więcej, takie zalety nie są już tylko zarezerwowane dla najbogatszych. Postęp technologiczny, duża konkurencja na rynku oraz powszechna dostępność urządzeń przełożyły się na niższe ceny montażu instalacji klimatyzacji domowych. Ważne jednak, aby urządzenia były odpowiednio dobrane i zamontowane, a w późniejszym czasie również regularnie przeglądane przez serwisantów. Która firma może się tym zająć na terenie województwa śląskiego? Sprawdziliśmy to!

Kiedy zdecydować się na montaż klimatyzacji domowej?

Dla firm trudniących się montażem klimatyzatorów nie ma większego znaczenia termin ich montażu. Warto jednak pamiętać o tym, że najwięcej osób decyduje się na zakładanie klimatyzacji w okresie od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Są to więc terminy, w których większość dobrych firmy ma już mocno zajęty grafik. Wówczas albo trzeba skorzystać z firm o gorszej renomie, albo poczekać do pierwszego wolnego terminu montażu u firm z lepszymi opiniami.

Jeżeli chodzi o sam etap montażu, to z pewnością najlepszym rozwiązaniem jest ustalenie przebiegu elementów instalacji klimatyzacji na etapie projektowania nieruchomości lub na etapie, kiedy nieruchomość jest w tzw. stanie deweloperskim. Wówczas inwestor poniesie najmniejsze koszty związane z pracami około montażowymi, tj. potencjalną możliwością kucia ścian i ich tynkowania, a w późniejszym czasie i malowania. Niemniej jednak (w zależności od rodzaju klimatyzatorów) można je wdrożyć w dowolnym momencie, także i kiedy nieruchomość jest świeżo po generalnym remoncie.

Jak znaleźć firmę montującą klimatyzatory w województwie śląskim?

Firmę, która montuje klimatyzatory w województwie śląskim najłatwiej jest znaleźć poprzez Internet. Wystarczy bowiem w wyszukiwarkę wpisać frazę: „klimatyzacja + miasto” lub „montaż klimatyzacji + miasto” i naszym oczom ukaże się wiele różnych firm. Przykładowo dla miejscowości z województwa śląskiego można wpisać: „klimatyzacja Katowice”, „klimatyzacja Sosnowiec” lub „klimatyzacja Mikołów”.

Warto jednak przed podjęciem kontaktu zweryfikować firmy pod kątem opinii, doświadczenia oraz zakresu świadczonych usług. Dobrym rozwiązaniem jest zlecenie usług montażu klimatyzacji domowej firmie, która zapewnia również serwis klimatyzatorów i podejmie się realizacji przeglądów klimatyzatorów zarówno w czasie gwarancji, jak i po jej terminie. Firmy, które świadczą usługi kompleksowo, statystycznie świadczą usługi na zdecydowanie wyższym poziomie, zarówno jeżeli chodzi o obsługę klientów, jak i szybkość i jakość świadczonych usług.

TB Klima – montaż i serwis klimatyzacji domowej

Innym rozwiązaniem jest podjęcie decyzji o zleceniu montażu i później także serwisu klimatyzacji firmie cieszącej się bardzo dobrą opinią. Takim przykładem w województwie śląskim jest TB Klima. To marka pod którą firma Ventix Serwis Tomasz Banaś Sp.J. świadczy kompleksowe usługi w obszarze instalacji sanitarnych wszelkiego typu, w tym w szczególności w zakresie klimatyzacji, wentylacji (w tym rekuperacji) oraz instalacji grzewczych (w szczególności pomp ciepła, ogrzewania podłogowego i kotłów gazowych).

TB Klima świadczy usługi na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, zarówno dla klientów indywidualnych (właścicieli mieszkań i domów), jak i klientów instytucjonalnych oraz klientów biznesowych. Jest znana z profesjonalizmu popartego wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem i zaangażowaniem. Usługi montażu i serwisu klimatyzacji domowej realizowane są terminowo i na najwyższym poziomie.

Z firmą TB Klima można skontaktować się na kilka sposobów:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź