Nowości od marki Renault – wszystko o czym warto wiedzieć

Każdy fan motoryzacji wie, że najlepsze marki zajmujące się produkcją oraz dystrybucją samochodów co jakiś czas szykują dla swoich klientów niespodzianki. Wielkie koncerny samochodowe chcąc iść z duchem czasu, muszą być gotowe na to, by ciągle zmieniać oraz modernizować już istniejące modele, oraz przede wszystkim wprowadzać zupełnie świeże auta, które będą wyróżniać się na tle konkurencji. Obecnie osoba, która stoi przed wyborem swojego wymarzonego samochodu ma naprawdę bardzo trudne zadanie, ponieważ rynek motoryzacyjny jest wprost przepełniony wspaniałymi autami, które z roku na rok oferują spragnionym konsumentom coraz więcej. Biorąc to pod uwagę, przyjrzyjmy się temu, co nowego może zaproponować marka Renault.

Renault, czyli francuska klasyka z nutką modernizmu

Renault to jeden z najstarszych koncernów samochodowych, który obecnie jest znany oraz ceniony na całym świecie. Jakie nowości są zatem dostępne w 2021 roku? Uwagę fanów zwraca przede wszystkim odnowione Renault Clio, które jest uznawane za jedno z najbardziej rozpoznawalnych aut miejskich tej marki. Renault Clio kojarzy się głównie z wygodą oraz klasycznym designem, warto jednak podkreślić, że odnowione Clio jest dostępne w wersji hybrydowej, a jego cena może zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

ZOE E-TECH

Kolejnym autem, o którym warto wspomnieć, mówiąc o nowościach, jest oczywiście ZOE E-TECH, czyli w pełni elektryczny samochód, który przeniesie Cię do świata komfortu oraz błogiej ciszy. Co ciekawe, grupa Renault zyskała tytuł producenta roku TopGear, a sam model E-Tech został wyróżniony jako ,, City Car of the Year”.

Captur

Jeśli mowa o zupełnych nowościach wśród modeli Renault to warto nadmienić, że producent zapowiedział wejście na rynek innowacyjnej wersji Renault Captur, czyli Renault Captur E-Tech hybrydy Plug-in. To, co wyróżnia ten samochód od swojego poprzednika to przede wszystkim fakt, że jest to hybryda. Samochody hybrydowe kojarzone są głównie z ekologicznym rozwiązaniem, które nie jest w stanie zapewnić kierowcy takich emocji jak tradycyjne samochody spalinowe. Biorąc to pod uwagę, producenci samochodów Renault postanowili stworzyć auto, które będzie nie tylko bezpieczne dla środowiska, ale również oszczędne oraz ekscytujące. Wydaje Ci się, że to połączenie niemożliwe do zrealizowania? Musimy Cię pozytywnie zaskoczyć! Hybrydowa wersja Captura pozwala na pokonanie trasy nawet do 50 km (w mieście). Ponadto warto dodać, że nowy, hybrydowy Captur został wyposażony w oszczędną, automatyczną skrzynię biegów Multi-mode, która znacznie usprawnia prowadzenie samochodu.

Jeśli chcesz poznać resztę nowości od Renault, odwiedź salon samochodowy Renault — Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie – https://dyszkiewicz.renault.pl/.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź