prezent świąteczny dla chłopaka

Zabawki 2020 – Trendy na nowy rok – „Spielwarenmesse®” Norymberskie Targi Zabawek

Gdzie spotykają się ścieżki wszystkich z międzynarodowego przemysłu zabawkowego? Odpowiedź jest prosta! W Norymbergi! Na tych targach wyznaczane są trendy międzynarodowego rynku zabawek dla dzieci. Trendy zabawek „Spielwarenmesse®” w 2020 zostały już wyznaczone przez organizatorów targów. Wytypowano je ze zgłoszonych propozycji przez członków Trend Committee.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
-BAM BAM GRZECHOTKA MOTYL 96/192 - 5902012788929
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Baby Gripcar Słoniątko - 38241
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Beaba "Bouncer Up&Down II" Leżaczek grey/blue - 912485

„Spielwarenmesse®” Norymberskie Targi Zabawek

Czym są te targi? Całą impreza odbywa się zazwyczaj na początku lutego. Na targi zapraszani są wystawcy aż z 60 państw. Na Norymberskich Targach Zabawek w poprzednich latach średnio zaprezentowało się aż ok. 2700 wystawców. Ponad połowa osób odwiedzających te targi, to osoby przejezdne z zagranicy. Jest to naprawdę wielkie wydarzenie w świecie zabawek.

Co możemy zobaczyć na Norymberskich Targach Zabawek?

Zobaczyć możemy tak naprawdę wszystko. Targi to ogromne wydarzenie, na które zjeżdża się mnóstwo różnych ludzi. Oprócz wystaw z zabawkami zobaczymy tam też osoby przebrane za niejedne postacie z bajek. Ponadto zaciekawią nas również niezliczone atrakcje, które zafundują nam wystawiający się producenci zabawek. Warto się tam wybrać, by zobaczyć, jak wygląda obecny świat zabawek. Ilość i różnorodność z całą pewnością nas zaskoczy.

„Spielwarenmesse®” przecudnie!

Targi odbywają się z ogromnej hali, gdzie można się po prostu zgubić. W 2018 roku na targach wystawiało się aż 2850 wystawców z 60 krajów. Targi są ogromne i zjawiskowe. Trudno policzyć tak naprawdę ile jest hal. Hale podzielone są na różne sektory w zależności od tego, z czym wystawca przyjechał. Na targach zobaczymy też wystawy z akcesoriami dla dzieci i niemowlaków.

Relacja z Norymberskich Targów Zabawek „Spielwarenmesse®”

Wejście na targi to jak wejście do magicznej krainy zabawek. Możemy tam zobaczyć nieprawdopodobnie wielkie domy dla lalek, labirynty, po których w dół turlają się szklane kuleczki oraz niewyobrażalnie piękne, szyte własnoręcznie zabawki.

Na targach znajdziemy również szkolne akcesoria dla dzieci. Niezliczoną ilość najpiękniejszych plecaków i przyborów szkolnych, takich jak piórniki, zeszyty, termosy i segregatory. Wszystko to wyprodukowane w taki sposób by dziecko miało z tego jak największą radochę i by produkty były jak najbardziej praktyczne.

Modele pociągów i kolejki elektryczne na „Spielwarenmesse®”

Jedną z takich największych hal jest miejsce gdzie wystawiają się osoby z modelami pociągów. Coś niesamowitego i naprawdę wartego zobaczenia. Jeżeli jesteś fanem modelarstwa i Twoje serce należy do makiet z pociągami to powinieneś odwiedzić to miejsce. Poczujesz się jak w małym królestwie modelów zdalnie sterowanych i kolejek elektrycznych. Po halo mkną najróżniejsze pociągi za szklanymi szybami w swoich bardzo realistycznie ozdobionych makietach. Poczujesz się jak olbrzym obserwujący świat z boku.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa plastikowa na kółkach
We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź