Żele intymne

Gadżety erotyczne dla dwojga

Żele intymne są produktami nawilżającymi. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed otarciami oraz uszkodzeniami okolic intymnych, a także stymulowanie partnerów w czasie aktu miłosnego. Żele intymne są więc produktem zwiększającym satysfakcję ze zbliżeń i intensyfikującym doznania. W naszym sklepie oferujemy żele intymne renomowanych marek, w atrakcyjnych cenach.  Na półkach naszej internetowej drogerii znajdują się żele dla dwojga o działaniu nawilżającym, do masażu, silikonowym, chłodzącym, rozgrzewającym, a także intymne żele owocowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje żeli dla dwojga

Żele intymne dzielą się na dwie grupy. Pierwsze to żele nawilżające stosowane podczas stosunku seksualnego, drugie to produkty medyczne, których zadaniem jest przywrócenie odpowiedniego pH pochwie i przywrócenie jej mikroflory bakteryjnej. 

Żele intymne dzieli się również ze względu na zawarte w nich substancje nawilżające. W tej kategorii można wyróżnić lubrykanty na bazie wody. Mają one naturalny skład i są przyjazne dla skóry. Nie wywołują alergii lub podrażnień, łatwo można je zmyć z powierzchni skóry. Naturalne żele intymne na bazie wody nie obniżają skuteczności prezerwatyw. Są one uniwersalne i może stosować je każdy, ponieważ są hypoalergiczne.

Drugim rodzajem są żele dla dwojga na bazie silikonu. Mają one bardzo dobre właściwości nawilżające. Można stosować je w wodzie i u kobiet odczuwających wyjątkowo dużą suchość miejsc intymnych. Żele intymne silikonowe sprawdzają się przy seksie analnym.

Dlaczego warto stosować żele intymne?

Stosowanie żeli intymnych ma wiele zalet. Ich używanie zaleca wielu ginekologów i seksuologów. Zalety żeli intymnych są nie tylko praktyczne. Żele intymne mają chronić przed otarciami, zapobiegają podrażnieniom naskórka, ale także potęguj doznania seksualne. Lubrykanty mogą być wykorzystywane podczas stosunku seksualnego, a także do erotycznego masażu w sypialni. Po żele intymne obowiązkowo powinny sięgać kobiety, u których występuje suchość pochwy, a także pary chcące urozmaicić swoje życie seksualne.

Żele intymne do sypialni

W sypialni sprawdzają się żele intymne potęgujące doznania. Zawierają one w swoim składzie dodatkowe substancje, które pobudzają skórę w określony sposób. W sypialni sprawdzą się rozgrzewające żele intymne, które wywołują uczucie przyjemnego ciepła miejscach, gdzie rozprowadzony jest preparat. Dzięki temu intymny żel rozgrzewający stymuluje partnerów. Świetnie sprawdzi się on również przy masażu, ponieważ przyjemnie rozluźnia i relaksuje.

W sypialni sięgnąć może również po żele intymne chłodzące. Pobudzają one zmysły i zachęcają do zbliżania. Kojarzą się z powiew świeżego powietrza. Żele chłodzące to idealne rozwiązanie na lato i upalne wiosenne dni.

Kolejnym dobrym wyborem są jadalne żele intymne. Są to produkty dostępne w różnych wariantach. Smakowe żele mogą być stosowane w trakcie gry wstępnej połączonej z kontaktem oralnym. W niewielkiej ilości nie szkodzą organizmowi i są w 100% bezpieczne. 

Żele intymne wspomagające zapłodnienie

 W naszej internetowej drogerii dostępne są również żele intymne, które ułatwiają zajście w ciążę. Produkty tego typu przypominają śluz wydzielany przez pochwę, który ułatwia plemnikom przemieszczanie się. Dzięki temu szansę na zapłodnienie zwiększają się. Żele intymne wspomagające zapłodnienie są produktami leczniczymi, dlatego ich stosowanie warto skonsultować z lekarzem.

Żel intymny dla kobiet w ciąży

Nasza drogeria internetowa oferuje produkty intymne dla kobiet w ciąży. Dla pań spodziewających się dziecka przygotowaliśmy całą serię żeli intymnych nawilżających, które pomogą poradzić sobie z często występującą w ciąży suchością pochwy. Oferujemy lubrykanty na bazie wody oraz zawierające kwas mlekowy, który korzystnie wpływa na mikroflorę pochwy.

Jakie żele intymne warto kupować?

Rynek żeli dla dwojga jest bardzo szeroki. Wybierać można pomiędzy produktami o różnych właściwościach i zastosowaniu. Najważniejszym kryterium wyboru lubrykantu powinien być zawsze skład. W niektórych produktach stosowane są substancje, które zwiększają ryzyko wystąpienia alergii i intymnych podrażnień. Lekarze radzą, aby unikać lubrykantów zawierających takie składniki jak cukier, spermicide nonoxynol, oleje oraz glicerynę. Zamian za to warto wybierać żele intymne, których składzie znajdują się substancje nawilżające i łagodzące, czyli aloes, rumianek, len, pantenol.

Praktyczny żel intymny

Żel intymny powinien być praktyczny i łatwy w aplikacji. Aby ułatwić używanie produktu, producenci akcesoriów dla dwojga oferują żele zamknięte w opakowaniu z pompką. Pozwolą to wycisnąć tyle żelu, ile jest potrzebne na jeden raz, aplikacja jest też bardziej higieniczna. Praktycznie jest również kupować lubrykanty w małych opakowaniach (50-120 ml), dzięki temu będzie można go zużyć przed datą ważności – większość produktów tego typu ważna jest przez 3 miesiące od daty otwarcia.

Jak używać żeli intymnych?

Żel intymny to produkt prosty w aplikacji. Wystarczy rozprowadzić do na wybranych miejscach na ciele. Można używać go do masażu, a także stosunku płciowego.