Dla dwojga

Bezpieczny i udany seks

Dla dwojga to kategoria, w której produkty znajdą pary. Zgromadziliśmy w niej żele intymne oraz prezerwatywy. Produkty te pozwolą zadbać o strefę intymną i na nowo rozpalić ogień w sypialni. W kategorii dla dwojga oferujemy sprawdzone i bezpieczne produkty takich marek jak Durex, Unimil, New Caress, Lirene czy Phytorelax.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Bezpieczny seks dla dwojga

Rozwój medycyny i dostępność do różnorodnych akcesoriów i produktów w XXI wieku pozwolą niemal w 100% zapobiegać niechcianej ciąży i to bez utraty przyjemności ze zbliżenia seksualnego. Pomocą w zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą jest nie tylko antykoncepcja hormonalna, ale i prezerwatywy. Są one najtańszym i najpopularniejszych środkiem antykoncepcyjnym. Sięgać można po niego bez recepty. W naszej internetowej drogerii oferujemy szeroki wybór produktów dla dwojga zabezpieczających przed nieplanowaną ciążą. Stawiamy na prezerwatywy wysokiej jakości, dlatego współpracujemy z zaufanymi firmami. W naszym asortymencie znaleźć można produkty dla dwojga marek Durex czy Unimil. Firmy te oferują prezerwatywy wykonane z lateksu lub poliuretanu, które delikatnie przylegają do ciała, więc są praktycznie niewyczuwalne. W naszej drogerii zakupić można prezerwatywy dla dwojga prążkowane, z wypustkami stymulującymi pochwę, wydłużające stosunek, z płynem nawilżającym czy środkami plemnikobójczym. Tak szeroki wybór pozwola wybrać produkty dla dwojga, które spełnią oczekiwania obydwojga partnerów.

Jak osiągnąć przyjemność w sypialni?

Kategoria dla dwojga pełna jest również produktów, które pozwolą podważyć atmosferę w sypialni oraz zwiększą przyjemność ze zbliżenia seksualnego. W tym celu nasza internetową drogerię zaopatrzyliśmy w żele intymne dla kobiet i mężczyzn. Wykorzystując można je zarówno do masażu, jak i do użytku w okolicznościach intymnych podczas stosunku. Można używać ich przy seksie oralnym analnym, a także tradycyjnym – waginowym. Żele intymne można stosować na skórę i błony śluzowe. Mogą być używane razem z prezerwatywą, jak i bez niej. 

Ich zadaniem jest nawilżanie okolic intymnych w trakcie stosunku. Pomagają one zmniejszyć tarcie partnerów, co przekłada się na większą satysfakcję partnerów w czasie aktu miłosnego. Partnerzy powinni również wiedzieć, że żele intymne zwiększają skuteczność antykoncepcji mechanicznej tzn. prezerwatyw.

Dla dwojga przez Internet

Produkty dla dwojga, takie jak żele czy prezerwatywy u wielu osób budzą zażenowanie, czy wywołują wstyd przy zakupie. Pojawia się on przede wszystkim u młodych osób, które dopiero rozpoczynają współżycie. Nasza drogeria umożliwia zakup produktów on-line przez Internet, bez wychodzenia z domu i kontaktu z aptekarzem czy kasjerem w drogerii. Produkty z kategorii dla dwojga wysyłane są pod wskazany adres, szczelnie zapakowane i bez widocznych oznaczeń. Aby zakupić produkty dla par, nie trzeba posiadać recepty. Oferujemy szybkie i bezpieczne zakupy i produkty dla par, które powinny znaleźć się w każdej sypialni osób w związku i nie tylko. Prezerwatywy i żele intymne oferujemy w atrakcyjnych cenach, o wiele niższych niż w sklepach i aptekach stacjonarnych.