Kosmetyczki

W co zapakować kosmetyki na wyjazd?

Kosmetyczki to niezwykle przydatne gadżety. Przyjmują formę niewielkich torebeczek mieszczących najważniejsze kosmetyki do makijażu i pielęgnacji cery. Dzięki kosmetyczkom kosmetyki i drobiazgi można przechowywać w jednym miejscu i wszędzie zabierać ze sobą. Kosmetyczki idealnie spisują się nie tylko w podróży, ale przydatne są też w domu. W naszej internetowej drogerii proponujemy kosmetyczki w różnych fasonach, kolorach, wzorach. Wśród naszych produktów idealną kosmetyczkę dla siebie znajdzie każda kobieta, mężczyzna i dziecko.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kosmetyczka na każdą okazję

Nasza drogeria oferuje przeróżne kosmetyczki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Od tych niewielkich, podręcznych mieszczących się w damskiej torebce po duże kosmetyki podróżne. Mogą one mieć formę tradycyjną, być zapinane, przyjmować formę małego kuferka do noszenia w dłoni lub wyglądać jak torba sportowa, lub elegancka torebeczka dla dam. Dla zwolenników ekologicznych rozwiązań przygotowaliśmy kosmetyczki przypominające zwykłą papierową torbę zaczepioną na rzep poprzez rolowanie. Kosmetyczki różnią się też designem. Jedne są jednolite kolorystycznie i gładkie, inne z ciekawymi napisami i motywami graficznymi. Kupując je, należy kierować się własnym gustem, ale nie pomijać przy tym jakości materiału i pojemnością.

Damskie kosmetyczki

Damska kosmetyczka zazwyczaj musi wiele pomieścić. Powinno się w niej znaleźć miejsce nie tylko na preparaty do mycia i pielęgnacji, ale także kosmetyki do makijażu oraz akcesoria. To, dlatego kobiety zazwyczaj wybierają duże kosmetyczki z lusterkiem. Modele te są wyposażone w kilka przegródek i płaskie kieszonki na klapie. Wbudowane lusterko pozwolą na szybkie wykonanie makijażu nawet w warunkach turystycznych i pozwala zrezygnować z zabierania na wakacje osobnego lusterka stołowego.

Elegantki zazwyczaj sięgają po kosmetyczki -kuferki, które wyróżniają się sztywną budową i wygodnym, praktycznym uchwytem. Pojemne wnętrze pozwolą pomieścić wszystkie preparaty kosmetyczne i akcesoria – bez względu na ich rozmiary. Kosmetyczki – kuferki idealnie sprawdzają się przy dłuższych podróżach.

Jeśli chce się kupić kosmetykę na każdą okazję, warto zakupić cały zestaw. Zawiera on kilka kosmetyczek utrzymanych w tym samym designie, ale w różnych rozmiarach. Dzięki temu otrzymuje się zarówno poręczną kosmetyczkę mieszczącą się do torebki, jak i tę dużą podróżną. Kilka kosmetyczek pozwala również posegregować preparaty po ich zawartości – w jednej można trzymać kosmetyki do mycia, w innej kolorowe kosmetyki, a jeszcze w innej akcesoria. Zazwyczaj zestawy kosmetyczek zawierają 3 sztuki produktu.

Męskie kosmetyczki

Kosmetyczek potrzebują nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Pozwalają one mieć najpotrzebniejsze kosmetyki zawsze przy sobie. Panowie zazwyczaj wybierają niewielkie saszetki, które pozwalają pomieścić to, co absolutnie niezbędne. Są nie idealne, jeśli w podróż zabiera się miniatury kosmetyków liczące nie więcej niż 100 ml. Dla mężczyzn, którzy potrzebują więcej miejsca, dedykowane są kosmetyczki podróżne dla panów. Wykonane z trwalszego materiałów, które łatwo się czyści, umożliwiają zapakowanie pełnowymiarowe preparaty do pielęgnacji. Kosmetyczki dla mężczyzn są zazwyczaj utrzymane w ciemnej kolorystyce. Dominują kolory czarne, szare, granatowe, ciemnozielone.

Kosmetyczki dla dzieci

Kosmetyczki potrzebne są też najmłodszym. Przydają się one, kiedy dziecko jedzie na kolonie, zieloną szkołę, wczasy. W naszej drogerii znaleźć można kosmetyczki dla dziewczynek i dla chłopców. Produkty dla najmłodszych ozdobione są nadrukami, wzorami i postaciami z bajek. Większość wykonana jest z nieprzemakalnych materiałów.

Jaką kosmetyczkę zabrać w podróż?

Najczęściej po kosmetyczkę sięga się przy pakowaniu na wyjazd. Jest ona niezastąpiona przy transportowaniu preparatów do pielęgnacji i makijażu. Kosmetyczki podróżne przybierają różne formy. To, jak się wybierze, zależy od tego, ile i jak chce się przetransportować kosmetyków. Najprostszą formą jest mała kosmetyczka podróżna, która przygotowana jest do przewożenia miniaturowych kosmetyków. Świetnie sprawdza się, jeśli podróżuje się jedynie z bagażem podręcznym w samolocie. Pomieści ona mini kosmetyków, których pojemność nie przekracza 100ml. Małe kosmetyczki sprawdzają się także przy wyjazdach w pojedynkę. Po duże kosmetyczki warto sięgać, gdy podróżuje się z pełnowymiarowym, większym gronie. Pozwalają one zapakować kosmetyki pełnowymiarowe, a także akcesoria. Często zawierają one przegródki lub lusterka.

Wygodnym modelem na podróż jest kosmetyczka rozkładana. Ma ona wiele przegródek i kieszonek, pozwalających posegregować poszczególne grupy kosmetyków. Aby uzyskać dostęp do całej zawartości, wystarczy rozwinąć kosmetyczkę. Po zwinięciu zajmuje ona niewiele miejsca i mieści się nawet najmniejszej walizce. Praktycznym rozwiązaniem na podróż są też kosmetyczki do zawieszenia. Można je zawiesić na haczyku w łazience. Wyglądają one jak turystyczna szafka z kosmetykami, zapewniają swobodny dostęp do wszystkich przegródek i kieszonek i łatwe wyciągnięcie potrzebnego preparatu.