Artykuły higieniczne

Środki higieniczne w domu

Artykuły higieniczne powinny znajdować się w każdej łazience. Pod tym pojęciem kryją się nie tylko środki higieniczne dla kobiet takie jak podpaski, tampony czy wkładki, ale też plastry, gazy opatrunkowe, waciki kosmetyczne, papier toaletowy, patyczki do uszu, wata, listki myjące i inne. Z takich produktów korzystać może (i powinna cała rodzinna).

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jakie artykuły higieniczne kupować?

Po artykuły higieniczne sięga się odruchowo, a ich wyborowi nie poświecą za wiele czasu. Tymczasem to, z jakich produktów do higieny intymnej się korzysta, ma bardzo duże znaczenie. Aby nie popełniać błędów przy zakupie artykułów higienicznych, warto przeanalizować ich składy i wybierać tylko naturalne produkty, które nie będą stanowić zagrożenia dla zdrowia. Jest to ważne zarówno przy wyborze podpasek, jak i papieru toaletowego czy patyczków do czyszczenia uszu.

Artykuły higieniczne dla kobiet

Duża część asortymentu w dziale artykuły higieniczne przeznaczyliśmy dla kobiet. Panią oferujemy produkty, które pomogą zachować czystość podczas menstruacji takie jak podpaski i tampony, a także te dedykowane okresowi owulacji, czyli wkładki higieniczne. W naszym sklepie zakupić można też podpaski po porodzie oraz wkładki, których należy używać w okresach infekcji intymnych. Oferujemy artykuły higieniczne dla kobiet 100% bezpieczne dla zdrowia, czyste i sterylne.

Podpaski, tampony, wkładki higieniczne – jakie kupisz w naszym sklepie?

Nasza drogeria pozwala zaopatrzyć się panią w podstawowe artykuły higieniczne. Oferujemy produkty znanych marek np. Bella, O.B. Always. Najpopularniejsze wśród kobiet są podpaski, tampony i wkładki higieniczne wykonane z bawełny lub wiskozy. Te artykuły higieniczne zawierają również różnego rodzaju substancje pochłaniające wilgoć np. celulozową folię. Zakupić można też podpaski pachnące, które producenci wzbogacają o substancje zapachowe. Dostępne są również produkty do higieny intymnej barwione, we wzorki czy nadruki.

Ekologiczne artykuły higieniczne

Warto pamiętać, że dla zdrowia, a również dla higieny intymnej najlepszym rozwiązaniem są naturalne produkty. Dla pań, które nie chcą korzystać ze standardowej oferty, przygotowaliśmy ekologiczne i naturalne artykuły higieniczne. W naszym sklepie można zakupić podpaski, tampony oraz wkładki higieniczne takich marek jak Ginger Organic, Masmi, GentleDay, Natracare, Vuokkoset, Vivicot BIO i Organyc. Wyróżniają się one tym, że są produkowane z bawełny organicznej, która pochodzi z ekologicznych upraw. Delikatne i naturalne pozwalają zachować zdrowie intymne, nawet przy skórze wrażliwej. Wynika to z tego, że nie zawierają w składzie pestycydów, herbicydów i innych nawozów oraz środków ochrony roślin. Nie są też bielone chlorem, a wybielane w naturalny sposób wodą utlenioną. Organiczne artykuły higieniczne nie zawierają także substancji zapachowych i barwników, dzięki czemu chronią przed reakcjami alergicznymi.

Przyjazne środowisku artykuły higieniczne to nie tylko organiczne środki higieniczne dla kobiet, ale też papier toaletowy pochodzący z recyklingu. Takie produkty może kupić w naszej drogerii bez problemu. Dzięki nim przyczynisz się do dbania o środowisko naturalne i wspomożesz wdrażanie proekologicznych rozwiązań.

 Jakich środków higienicznych potrzebuje każda kobieta?

Środków higienicznych potrzebuje każda kobiet. Korzystać z nich zaczyna bardzo wcześnie, bo zazwyczaj już w wieku 11-12 lat. Towarzyszą one paniom przez większość życia – nawet do 60 roku życia. Wybór kobiecych artykułów higienicznych jest bardzo duży. Wszystkie z nich odnaleźć można na półkach naszej internetowej drogerii. Oferujemy:

  • Wkładki higieniczne, które chronią bieliznę przed zabrudzeniem, a także przed infekcjami stref intymnych oferujemy wkładki higieniczne różnych marek od tych najpopularniejszy, przez mniej znane; w naszym sklepie można zakupić wkładki biodegradowalne, z ekologicznej bawełny, zapachowe;
  • Wkładki anatomiczne, które dedykowane są kobietom mającym problem z nietrzymaniem moczu; dyskretnie i niewidoczne pod ubraniem, skutecznie wchłaniają wilgoć i neutralizują nieprzyjemny zapach, pozostawiają uczucie świeżości;
  • Tampony, które są idealnym rozwiązaniem dla kobiet aktywnych; zawsze pozostają na swoim miejscu i umożliwiają nawet najbardziej ekstremalną aktywność fizyczną; w naszym sklepie kupić można tampony o różnej chłonności;
  • Podpaski będące najprostsza i najpopularniejszą formą zabezpieczenia podczas okresu; w naszej drogerii dostępne ą zarówno podpaski z bawełny organicznej, jak i te zapachowe; poszczególne modele różnią się nie tylko materiałem wykonania, ale także chłonnością.

Artykuły higieniczne dla całej rodziny

W naszej drogerii znajdziesz artykuły higieniczne nie tylko dla kobiet, ale i dla całej rodziny, proponujemy specjalne produkty dedykowane i stworzone z myślą o najmłodszych. Oferujemy też artykuły higieniczne wygodne w stosowaniu w podróży. Wszystkie dostępne produkty możesz zamówić on-line. Dzięki temu zakupy nie będą wiązać się ze staniem w długich kolejkach i wielogodzinnymi wycieczkami między półkami w supermarkecie, aby znaleźć ulubione produkty. Łatwe i intuicyjne filtry zakupowa oraz ultra szybka dostawa sprawiają, że zakupy w naszej drogerii to prawdziwa gratka.