Lusterka kosmetyczne

Lustereczko powiedz przecie…

Na perfekcyjny makijaż składa się wiele elementów. Nie wystarczy tylko kupić kosmetyków wysokiej półki czy akcesoriów, ważne jest również to, gdzie i jak wykonuje się makijaż. Make-up powinien zawsze być wykonywane w miejscu jasny, z dostępem do naturalnego oświetlania. Ważne jest również, aby kosmetyki nakładać przed lustrem. To, dlatego wszystkie fanki makijażu powinny się zaopatrzyć w lusterka kosmetyczne. Te występują w wielu formach. Lusterka kosmetyczne mogą mieć formę przenośną lub być na trwałe przytwierdzone do ściany.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kiedy warto kupić lusterko kosmetyczne?

Lusterko kosmetyczne to gadżet przyda się każdej kobiecie. Pozwoli on na dokładne nałożenie kolorowych kosmetyków i równomierne ich rozprowadzenie. Jeśli lusterko, które się posiada w domu, przekłamuje rzeczywistość, jest zamglone, stare, w jego pobliże nie dociera wystarczająca ilość jasnego światła pora je wymienić na nowe. W ofercie naszej drogerii znajdują się praktyczne i poręczne lusterka do makijażu. Proponujemy modele obrotowe o kilkukrotnym powiększeniu takich marek jak Top Choice, Donegal, Beurer, RIO Beauty, Eleganza, BaByliss i inne. W naszej drogerii znaleźć można małe lusterka kosmetyczne, które mieszczą się w torebce, jak i te do użytku domowego.

Lusterka kosmetyczne stołowe

Lusterka stołowe to jedno z najpopularniejszych lusterek kosmetycznych. Sprawdzają się, kiedy make-up wykonuje się przy biurku czy stole. Najwygodniejsze jest wtedy lusterko na nóżce. W naszym sklepie znaleźć można stabilne modele, które pozwalają nawet na 10 – krotne przybliżenie. Wygodnym rozwiązaniem jest zakup lusterek kosmetycznych obrotowych. Takie sprzęt najlepiej ustawić na okiennym parapecie, gdzie dostęp do światła będzie najlepszy. Oprócz klasycznych lusterek na nóżce w nasz sklep oferuje te o ciekawym designie, których stojak nawiązuje do różnych stylów aranżacji wnętrz. Można więc zakupić chromowane lusterka kosmetyczne idealnie pasujące do nowoczesnych sypialni czy czarne, metalowe lustra do wnętrz glamour. Modne są również lusterka kosmetyczne białe z przecieranymi nogami w popularnym i niezwykle kobiecym stylu shabby chic.

Lusterka kosmetyczne wielofunkcyjne

Osoby wymagające mogą postawić na lusterka kosmetyczne   dodatkowymi funkcjonalnościami. Do takich zalicza się wbudowane w lusterka lampy, dwustronność, czy powiększające tafle. Stawiając na takie rozwiązania, ma się pewność, że makijaż będzie można wykonać w każdych warunkach i zawsze będzie on perfekcyjny. Lusterka do makijażu ze wbudowaną lampą zapewnią światło dokładnie takie, jakie jest potrzebne, do wykonania make-up. Powiększająca tafla to natomiast przydaje się, kiedy chce się wykonać zabiegi upiększające takie jak regulacja brwi czy doczepienie sztucznych rzęs.

Lusterka kosmetyczne na wysięgniku

Jeśli szuka się lusterka kosmetycznego stacjonarnego, warto rozważyć zakup modelu na wysięgniku. Takie lusterka kosmetyczne montuje się bezpośrednio do ściany np.  łazience. Jego konstelacja pozwala dowolnie przybliżać i oddalać taflę, a także oglądać się ze wszystkich stron. Lusterka kosmetyczne na wysięgniku to doskonały gadżet pomocnicy przy wykonywaniu make-up, jak i czynnościach pielęgnacyjnych. Warto je zamontować tam, gdzie najczęściej wykonuje się makijaż. 

Lusterka kosmetyczne do torebki

W naszym asortymencie znajdują się też małe lusterka kosmetyczne, które zmieszczą się w damskiej torebce. Inaczej nazywa się je lusterkami do ręki. Sprawdzają się one przy poprawianiu makijażu w ciągu dnia. Małe lusterko zawsze warto mieć ze sobą. Dzięki temu można skontrolować czy tusz do rzęs się nie rozmazał, a pomadka nie zeszła z ust. Najczęściej szklana tafla zamykana jest w metalowej obudowie, która może przybierać różny design. Na zewnętrznej obudowie znajdować może się drewno, skóra, nadruki i inne wzory. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli dobrać lustro do własnego stylu i gustu.

Okrągłe czy kwadratowe?

Lusterka kosmetyczne mogą przybierać różne kształty. Najpopularniejsze są lustra okrągłe, ale równie często można spotkać tafle w kształcie owalnym, prostokątnym czy kwadratowym. Lusterka do makijażu mogą być wypukłe, wklęsłe lub idealnie płaskie. To, jaki model się wybierze, jest kwestią indywidualnej wygody.

Jakie powiększenie w lusterku kosmetycznym?

Lusterka do makijażu zapewniają kilkukrotne powiększenie. W naszym sklepie można zakupić modele powiększające nawet 10 krotnie. Dzięki takiemu powiększeniu możliwe jest dokładniejsze naniesienie kolorowych kosmetyków, a także wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych wymagających szczególnej dokładność np. regulacji brwi. Lusterka kosmetyczne z dużym powiększeniem polecane są tym paniom, które chcą wyglądać perfekcyjnie każdego dnia.

Lusterko do makijażu z oświetleniem

Szukając dobrego lusterka do makijażu, warto sięgnąć po modele z oświetleniem. Posiadać mogą je nawet modele stojące, na nóżce. Zazwyczaj są one wyposażone w niewielkie żarówki, Mogą one być umieszczone po obu stronach oprawy lub też stanowić ramkę. Ważne, aby intensywność oświetlenia dało się zmniejszać i zwiększać. Istotną kwestią jest również zasilania lusterka do makijażu z podświetleniem. Dostępne modele to te z przewodami oraz te zasilane zwykłymi bateriami. Pierwsze przydane są w domu, gdzie ma się nieograniczony dostęp do prądu. Lusterka kosmetyczne na baterie sprawiają się w podróży.