Lokówki

Loki i fale domowymi sposobami

Nasze babcie, aby uzyskać piękne loki, kręciły włosy na wałkach lub papilotach. Cały zabieg zajmował kilka godzin, a efekt nie zawsze był zadowalający. Dziś sprężyste loki czy delikatne, ale można zyskać o wiele szybciej i łatwiej. Aby powstały one na głowie, wcale nie trzeba udawać się do fryzjera. Pokręcić włosy można samodzielnie w domu z pomocą lokówki. To urządzenie do stylizacji włosów pozwala na uzyskanie różnego rodzaju fal i loków, w zależności do tego, jaką końcówkę się zastosuje. W naszej internetowej drogerii oferujemy szeroki wybór lokówek do włosów. Oferujemy lokówki do różnych typów włosów, znamienitych marek i w atrakcyjnych cenach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Lokówki do włosów: rodzaje

Lokówki do włosów występują w różnych rodzajach. To, jakie cechy posiadają, znacząco przekłada się na efekt stylizacyjny. W naszej drogerii można kupić lokówki wszystkich wymienionych typów. Podstawowa różnica pomiędzy poszczególnymi typami lokówek to grubość wałka – jego średnica. Różnicę to można zauważyć już na pierwszy rzut oka.

Nasz drogerii internetowe oferuje produkty takich firm jak Remington, BaByliss, Esperanza, Adler, Philips, Scarlett, Satuur. Optimum, Clatronic i inni. Dzięki współpracy z wieloma producentami urządzeń do stylizacji włosów możemy zaproponować je w atrakcyjnych cenach. Oferujemy zarówno sprzęty z wysokiej półki cenowej, jak i tańsze zamienniki noname. Najtańsze lokówki można kupić w naszym sklepie już od 20 złotych.

Tradycyjne lokówki do włosów

Najczęściej wybierane lokówki to modele tradycyjne, które można poznać po wałku o średnicy od 15 do 25 mm. Z jej pomocą można uzyskać takie same fale czy loki na całej długości włosów. To, jak grube będą loki, uzależnione jest od średnicy wałka: im jest on grubszy, tym grubsze loki. Tradycyjne lokówki pozwalają na niemal kompleksową stylizację czupryny i osiągnięcia rozmaitych efektów. Włosy na tradycyjnej lokówce należy zawsze kręcić po wyschnięciu, a przed zabiegiem użyć specjalnych kosmetyków chroniących kosmyki przed wysoką temperaturą.

W naszym sklepie dominują lokówki tradycyjne z wymiennymi końcówkami, co znacznie zwiększą możliwości urządzenia.

Grube lokówki do włosów

Grube lokówki charakteryzują się wałkiem o znacznej średnicy (32-38mm).  Dzięki niemu można podczas stylizacji, można uzyskać miękkie fale oraz grube loki na całej długości włosów.

Lokówki stożkowe

Lokówki stożkowe to nowość na fryzjerskim rynku i alternatywa dla tradycyjnych fal i loków. Z ich pomocą można stworzyć loki o różnej grubości na całej długości włosów – te u nasady będą grubsze, te na końcach cieńsze.  Lokówkę stożkową można rozpoznać po jej charakterystycznym kształcie. Wałek przypomina stożek, a przy rączce jego średnica się znacznie większa niż przy końcu. Stożkowe lokówki pozwalają uzyskać piękny efekt na głowie, ale aby ich używać, trzeba mieć trochę wprawy. Są one jednak łatwe w obsłudze, dlatego nawet laik nie powinien rezygnować z jej zakupu. W naszym sklepie można znaleźć wysokiej klasy lokówki stożkowe w zestawie z ochronną rękawicą na rękę oraz tytanowo -turmalinową rurkę, która będzie zamykać łuski włosa i nadawać czuprynie gładkości oraz blasku.

Automatyczne lokówki do włosów

Zdecydowanym faworytem w naszej drogerii są lokówki do włosów automatyczne. To rozwiązanie dla pań ceniących wygodę i szybkie rozwiązania. Tego typu urządzenie samo będzie nawijać włosy na wałek, dzięki czemu loki będą idealne i równe. Automatyczne lokówki to bezpieczeństwo, komfort i wygoda użytkowania. Sięgać może po nie każdy, nawet te panie, które w stylizacji włosów nie mają żadnego doświadczenia.

Lokówki spiralne

Lokówki spiralne wyróżniają się specyficznym kształtem i budową. Warto po nie sięgnąć, jeśli chce się uzyskać drobne, romantyczne loki. Posiadają one specjalne wypustki na końcówce, które umożliwia osiągniecie takiego efektu.

Lokówki trójkątne i płaskie

Lokówki trójkątne dają możliwość tworzenie nie tyle zakręcanych, co nieco kanciastych loków. Są one nietypowe i świetnie sprawdzają się przy odważnych stylizacjach. Geometryczne loki to oryginalny efekt i niecodzienna fryzura. Podobny efekt można osiągnąć, sięgając po lokówkę płaską, która tworzy nieco kwadratowe loki – włosy załamują się pod wyraźnym kątem. Loki stworzone przez trójkątną lokówkę są sprężyste, a jeśli się je rozczesze – miękkie i pełne objętości.

Lokówki wielofunkcyjne

Nasz sklepie oferuje nie tylko standardowe lokówki, ale i urządzenia wielofunkcyjne do stylizacji włosów. Zawierają one w zestawie wiele wymiennych końcówek i nasadek, dzięki czemu z ich pomocą można osiągnąć różne efekty stylizacyjne. W zestawach z lokówkami wielofunkcyjnymi znajdują się m.in. nakładki spierane, płaskie, trójkątne, stożkowe czy te do tworzenia grubych loków. Oprócz tego lokówki wielofunkcyjne mogą pełnić rolę karbownicy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lokówki?

Przy zakupie liczy się nie tylko typ lokówki, ale także jej moc, która warunkuje szybkość nagrzewania się urządzenia, możliwość regulacji zakresie temperatury, rodzaj i typ obudowy oraz materiał, z jakiego została wykonana sama lokówka i dołączone do niej końcówki.