Akcesoria do stóp i dłoni

Jakie akcesoria do stóp i dłoni kupić?

Akcesoria do stóp i dłoni pozwalają na przeprowadzanie skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych. Nasza drogeria oferuje liczne akcesoria i przyrządy, które pozwolą kompleksowo zadbać o stopy i dłonie. W ofercie znajdują się m.in. skarpety złuszczające do stóp, pumeksy, tarki, szczoteczki, żyletki do ścinania, pilniki, płyny do zmiękczania naskórka, specyfiki na kurzajki i odciski i wiele innych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Akcesoria do stóp i dłoni: czy warto?

Akcesoria do stóp i dłoni potrzebne są każdemu, kto chce zadbać o swój wygląd. Pozwolą one na przeprowadzanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych w domu i zaoszczędzenie na wizytach w gabinetach kosmetycznych. Akcesoria do stóp i dłoni przydatne będą przy wykonywana pedicure i manicure, peelingów, złuszczania martwego naskórka. Stosować można je zgodnie z potrzebami, nawet codziennie. Do ich zakupu zachęca nie tylko praktyczność, ale i niska cena przyborów do pielęgnacji stóp i dłoni.

Akcesoria do stóp: złuszczanie martwego naskórka

Podstawowym akcesorium do stóp są przyrządy, dzięki którym można pozbyć się zrogowaciałego naskórka. Pozwalają one pozbyć się największego problemy stóp, czyli twardych, pękających pięt i uczynić je miękkie i gładkie. Akcesoria do stóp wspomagają zabiegi pielęgnacyjne takie jak kąpiele, maski, peelingi i kremy. Do złuszczenia martwego naskórka ze stóp można zastosować:

  • Pumeksy – to gadżety znane od lat; stosuje się je do wygładzania skóry na stopach; w naszej drogerii dostępne są tradycyjne pumeksy oraz pumeksy wulkaniczne; te ostatnie są częściej wybierane i uważane za skutecznie;
  • Tarki do stóp – jest to przyrząd działających na podobnych zasadach jak pumeks; pozwala na pozbycie się twardego, zrogowaciałego naskórka na piętach i paluchach; tarki do pięt wykonywane są z metalu lub papieru ściernego; te akcesoria do stóp występują w dwóch wersjach: drobno lub gruboziarnistej, dostępne są też tarki dwustronne;
  • Ścinarki do pięt – są to gadżety wyposażone w niewielkie wymienne żyletki; stosuje się je do ścinania zrogowaciałego naskórka z pięt; najlepiej zabieg wykonywać bezpośrednio po kąpieli, kiedy stopy są nawilżone;
  • Pilniki elektryczne – to nowoczesne akcesoria do stóp, które ułatwiają ścieranie i wygładzenie stóp; polniki działają dzięki bateriom i mogą pracować a 2-3 prędkościach.

Akcesoria do stóp: na odciski i pęcherze

Skóra na stopach jest znacznie grubsza niż na innych częściach ciała, a przy tym poddawana regularnemu uciskowi i tarciu – przez to grubieje i bardzo często tworzą się na niej odciski. Zmiany te są bolesne, dlatego warto stosować specjalne plastry i wkładki, które łagodzą dolegliwości. Plastry na odciski mają też przyspieszyć ich gojenie.  W naszym sklepie dostępne są plastry na odciski wykonane z miękkiej pianki oraz te nasączone kwasem salicylowym, co pomaga w usuwaniu zmian. Oferujemy też plastry na pęcherze, czyli zmiany wypełnione płynem surowiczym. Specjalne plastry zakrywają i osuszają raną, a tym samym przyspieszają regenerację naskórka. Dodatkowo chronią one podrażnione miejsca przed kolejnymi urazami. Ulgę w dolegliwościach przyniosą także silikonowe nakładki, które będą chronić skórę w miejscach najbardziej narażonych na urazy.

Akcesoria do pielęgnacji dłoni

O tym, że dłonie są wizytówką, nie trzeba przekonywać żadnej kobiety. Popularność kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji rąk jest bardzo duża. Przyrządy pozwalające zadbać o piękne dłonie i paznokcie można kupić również w naszym sklepie. Pozwolą one nie tylko zbadać o wygląd dłoni, ale i ich zdrowie. W naszym sklepie zakupić można akcesoria do rąk takie jak pilniczki, polerki do paznokci, szczoteczki do czyszczenia dłoni. Oferujemy także duży wybór odżywek do paznokci oraz do odżywek do skórek. Dzięki produktom z działu akcesoria do stóp i dłoni można wykonać perfekcyjny manicure w domowym zaciszu, a także poddać dłonie innym zabiegom pielęgnacyjnym.

Akcesoria do stóp i dłoni: gdzie kupić?

Jeśli w naszym w kategorii akcesoria do stóp i dłoni nie znalazłeś przyrządów, których potrzebujesz, koniecznie zajrzyj do działu akcesoria. W nim zgromadziliśmy takie produkty jak cążki, nożyczki, obcinacze, pęsety, akcesoria do paznokci. Wybór jest bardzo duży a nasza oferta to produkty sprawdzonych marek budzących zaufanie.

Jak kupować w naszym sklepie?

Nasza drogeria oferuje zakupy internetowe, które można zrobić 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia. Wybierać można pomiędzy tysiącami produktów do pielęgnacji: kosmetykami, preparatami, akcesoriami. Oferujemy produkty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn i dzieci. Asortyment obejmuje kosmetyki do różnych typów skóry i cery, o różnym działaniu, składzie. Dostępne są one w atrakcyjnych cena, która dodatkowo uzupełniamy promocjami, rabatami, wyprzedażami. Współpracując z licznymi markami, możemy zaoferować kosmetyki i środki pielęgnujące z różnych półek cenowych. Nasze propozycje to produkty marek polskich i zagranicznych. Wśród nich znajdują się zarówno kultowe kosmetyki, jak i nowości, które dopiero pojawiły się na rynku.