Do farbowania włosów

Blond, brąz, rudy, kasztan – jaki jest twój wymarzony kolor włosów?

Kolor włosów zmienić można nie tylko u fryzjera, ale także w domowych warunkach. Aby było to możliwe, wystarczy sięgnąć po preparaty do farbowania włosów. Z nimi możliwe są nawet najbardziej niecodzienne i spektakularne przemiany. W naszej drogerii oferujemy szereg kosmetyków do farbowania włosów od tych, które kolor kosmyków zmienią jedynie na chwilę, po te gwarantują trwałą zmianę na wiele tygodni.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje kosmetyków do farbowania włosów

Uzyskanie wymarzonego koloru włosów przy jednoczesnym zachowaniu ich dobrej kondycji wielu kobietę wydaje się niemożliwe. Okazuje się jednak, że jest to realne – wystarczy tylko sięgnąć po dobre kosmetyki do farbowania włosów. Tu wybór jest szeroki. W naszej drogerii do farbowania włosów oferujemy: spraye koloryzujące, pianki koloryzujące, rozjaśniacze, utleniacze, tonery, odżywki koloryzujące, korektory, płukanki, kremy tonujące, utrwalacze, dekoloryzatory, zmywacze, kremy koloryzujące, hennę, szampony koloryzujące oraz tradycyjne farby do włosów. Oprócz tego dajemy możliwość zakupu akcesoriów do farbowania włosów.

Nasza drogeria stawia na sprawdzone preparaty dobrej jakości, dlatego współpracujemy z cenionymi markami polskimi i zagranicznymi. Na naszych półkach stoją kosmetyki do farbowania włosów z logiem Venita, Joanna, Schwarzkopf, L’Oreal Paris, Garnier, Marion, Palette, Syoss, Wella i wiele innych. Dostępne są one w atrakcyjnych cenach.

Nowoczesne kosmetyki do farbowania włosów

Jeszcze do niedawna profesjonalne farbowanie było możliwe jedynie w salonach fryzjerskich, dziś można je przeprowadzić samodzielnie w zaciszu własnej łazienki. Jest to możliwe, ponieważ koncerny kosmetyczne oferują nowoczesne preparaty zmieniające kolor czupryny. Farby do włosów czy pianki koloryzacyjne są proste w użyciu, wygodne, a zarazem bezpieczne. Wybierając naturalne produkty do farbowania włosów, ma się pewność, że nie osłabiają one i przesuszą włosów, nie zaburzą równowagi skóry głowy oraz nie będą działać drażniąco, wywołują alergię, świąd i pieczenie.

Bezpieczne farby do włosów, czyli…

Szukając bezpiecznych kosmetyków do koloryzacji włosów, warto sięgać przede wszystkim po naturalne preparaty. Pozna się je po składzie. W naturalnych farbach do włosów czy szamponetkach nie będzie silnych substancji takich jak amoniak, rezorcyna czy PPD. Zastąpią je naturalne składniki roślinnego pochodzenia, które nie będą negatywnie wpływać na włosy i skórę głowy.

Bogata paleta kolorów

Preparaty do farbowania włosów pozwalają na zmianę koloru czupryny na dowolny. Marzysz o blondzie, a może o mlecznej czekoladzie lub słodkiej wiśni na głowie? Nie ma problemu, sięgnij po piankę do farbowania, kup szamponetkę lub krem koloryzujący. W naszym sklepie znajdziesz też bardziej szalone odcienie np. róż, fiolet, zieleń lub granat. Po kolory te chętnie sięga się w okresie karnawału, kiedy to chce zachwycić ekstrawaganckim lokiem. W osiągnięciu takich odcienie pomoże m.in. henna do farbowania włosów oraz różnego rodzaju płukanki i zmywalne farby. Są one w 100% bezpieczne, dlatego stosowane mogą być też przez nastolatki czy młodzież szkolną, która na okres wakacji marzy o oryginalnej metamorfozie.

Modne kolory

Szukając elegancji i szyku, warto zwrócić się w stronę modnych kolorów włosów. Za takie uważa się przede wszystkim naturalne odcienie. Standardowo farby do włosów występują w kolorystyce:

  • Blond – tutaj do wyboru są takie odcienie jak jasny blond, platynowy blond, miodowy blond, ciemny blond;
  • Brąz – panie lubiące brąz mogą zdecydować się na jasny, ciemny lub orzechowy odcień;
  • Kasztan – jasny lub ciemny do wyboru;
  • Rudy – chcąc stać się posiadaczką ognistej czupryny, warto sięgnąć po farby do włosów w odcieniu jasny rudy lub ognista czerwień; dzięki nim marchewkowy kolor włosów jest gwarantowany;
  • Czerń – klasyczna czerń można przełamywać, wybierając farby do włosów z akcentami czerwieni, granatu lub innych kolorów.

Jak farbować włosy w domu?

Aplikacja kosmetyków do farbowania nie jest trudna. Można to zrobić samodzielnie, korzystając z dokładnej instrukcji zamieszczonej w opakowaniu farby czy kremu koloryzującego. Porzuceni krok po kroku pokażą, jak uzyskać wymarzony odcień na włosach. Należy pamiętać, że to, jaki odcień się uzyskać po zastosowaniu kosmetyków do farbowania w dużej mierze zależy od koloru wyjściowego włosów oraz ich kondycji. Niekiedy, aby uzyskać wymarzony kolor włosów konieczne będzie zastosowanie w pierwszej kolejności rozjaśniaczy czy dekoloryzatorów.

Właściwości kosmetyków do farbowania

W naszym sklepie oferujemy nie tylko kosmetyki pozwalające zmienić kolor włosów, ale także i te, które odświeżają kolor, przykrywają siwe włosy, utrwalają kolor, regenerują, odżywiają, chronią kosmyki. Dzięki nim możliwa jest pielęgnacja włosów farbowanych, o której nie można zapominać. Pozwala ona cieszyć się nowym kolorem włosów przez długi czas.

Farbowanie – czy jest bezpieczne?

Farbowanie włosów jak każdy zabieg może osłabiać włosy, jednak wykonany prawidłowo, odpowiednimi kosmetykami nie będzie dla nich niebezpieczny. Nie należy obawiać się, że domowe farbowanie jest bardziej szkodliwe niż to wykonane w salonie fryzjerskim. Kupując profesjonalne kosmetyki do farbowania włosów, można osiągnąć ten sam efekt i to za niższą cenę.