100 zabaw – Greg – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

8,99 

Zabawy dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat

Książeczka ma na celu zainspirowanie rodziców w zabawie z dzieckiem. Znajdziesz tam wiele pomysłów na ciekawe spędzenie czasu z maluchem. Do tego w książce zostały utworzone poszczególne działy, w których dziecko może się wykazać, przechodząc labirynt lub rozwiązując łamigłówkę. Odnajdą się tam też zadania dla prawdziwych małych detektywów i zabawa w znajdź różnice. W książeczce ze 100 zabawami znajdziesz wiele ciekawych łamigłówek logicznych.

Książeczka z zadaniami dla dzieci

Ta książeczka to wiele stron dobrej zabawy dla dzieci. Oprócz tego, że dziecko spędzi czas na rozwiązywaniu zadań w książeczce, to ćwiczy też swoje zdolności manualne i rozwija kreatywność. Jest to super zamiennik dla telewizora. Dzięki wykonywaniu różnych zadań z książeczki zwiększa się też spostrzegawczość dziecka i ćwiczy się myślenie logiczne. Jest to prawdziwa nauka poprzez zabawę. Książka liczy sobie 104 strony i wykonana jest w formie broszury. Jest to książeczka edukacyjna przeznaczona dla dzieci, już od wieku 2 lat. Nauka przez zabawę to doskonały pomysł dla wszystkich tych dzieci, które lubią zabawy logiczne, rozwiązywanie labiryntów, łamigłówki, szukanie różnic i łączenie ze sobą elementów.

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Bardzo fajna książeczka dla dziecka Starsze dziecko może nawet samodzielnie rozwiązywać zadania z książeczki. 4-latek powinien poradzić sobie z tymi zadaniami bez problemu.
Recenzja Rodziców
9.5
PLUSY
  • Dla kogo: Uniwersalne
  • Liczba stron: 104
  • Rodzaj: Edukacyjne