1000 naklejek. Smerfy – Egmont – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

22,99 

To jest Smerfów świat

Wydawnictwo Egmont przygotowało coś dla miłośników tych wspaniałych Smerfów. Są z nami od pokoleń i wiele dorosłych dziś osób wychowało się na ich opowieściach. Te sympatyczne stworzonka mieszkające w wiosce z grzybków cieszą się spokojnym życiem, które jednak od czasu do czasu uprzykrza im złośliwy Gargamel i jego kot Klakier. Bohaterowie książeczki przeżywają różne przygody z tym związane i przeżywają je nieco interaktywnie, ponieważ – jak sam tytuł wskazuje – zabawa polega na odpowiednim umieszczaniu naklejek. W ten sposób dziecko może, choć troszeczkę wchłonąć w świat smerfów i ulubionych bohaterów z bajek lub książek.

Są tam wszystkie postacie

Zabawa polega na wykonywaniu poleceń, które są podporządkowane wesołej fabule. Dziecko umieszcza naklejki przedstawiające postacie Smerfów, z różnym zachowaniem i w różnych sytuacjach. W ten sposób dziecko angażuje się w opowieść oraz rozwija zdolności kojarzenia i zdolności manualne. Musi odpowiednio dopasować naklejkę, odnaleźć ją i estetycznie umieścić. To świetna zabawa, która będzie uzupełnieniem przygód znanych z telewizyjnej wieczorynki. 48 stron zabawy, przygód i kłopotów z Gargamelem, z których czytelnik dzielnie Smerfy wybawia. Może to zrobić wraz z rodzicem.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
To jest Smerfów świat Wydawnictwo Egmont przygotowało coś dla miłośników tych wspaniałych Smerfów. Są z nami od pokoleń i wiele dorosłych dziś osób wychowało się na ich opowieściach. Te sympatyczne stworzonka mieszkające w wiosce z grzybków cieszą się spokojnym życiem, które jednak od czasu do czasu uprzykrza im złośliwy Gargamel i jego kot Klakier. Bohaterowie […]
Recenzja Rodziców
9