1,2,3… Trojaczki! – Jupi! – Bajki i baśnie

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

27,99 

Wesołe opowieści o trójce urwisów

Dzieci lubią wesołe historie, w których choć trochę odkryją siebie samych. Warto im wyjść naprzeciw i przedstawić opowieści o dzieciach podobnych do nich, lecz z podsuniętym pouczającym morałem. Autorka Nicole Lambert napisała interesująca opowieść o trójce urwisów. Rodzeństwo Trojaczków, wraz z mamą przeżywają różne zabawne przygody podczas zwiedzania miasta. Bardzo lubią psocić i są w tym bardzo kreatywni – zabytkowy zamek to okazja do założenia zbroi rycerskiej. To nic, że jest stanowczo za duża! Zmieszczą się tam dwa urwisy. Uprzykrzają życie fryzjerowi wplatając gumę do żucia we włosy, zima zaś to okazja do zabawy z armatek śnieżnych.

Pełne humoru, ale i z morałem

Wszystko to znosi ich mama, która czuje się na sto lat. Ci jednak, zgodnie z zasadami dobrego wychowania, życzą jej sto lat! Trojaczki to opowieść pełna ciepła, humoru i naprawdę pomysłowych psot, na jakie wpada rodzeństwo. Jednak zawsze sobie pomoga – razem się trzymamy, zawsze radę damy. Tak śpiewają i tego się trzymają. Elegancka forma, piękne ilustracje i twarda oprawa sprawiają, ze historia Trojaczków to świetny pomysł na prezent. Wydawnictwo Jupi!

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Wesołe opowieści o trójce urwisów Dzieci lubią wesołe historie, w których choć trochę odkryją siebie samych. Warto im wyjść naprzeciw i przedstawić opowieści o dzieciach podobnych do nich, lecz z podsuniętym pouczającym morałem. Autorka Nicole Lambert napisała interesująca opowieść o trójce urwisów. Rodzeństwo Trojaczków, wraz z mamą przeżywają różne zabawne przygody podczas zwiedzania miasta. Bardzo […]
Recenzja Rodziców
9