Aktywna kula Panda – Playgro – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

32,58 

Aktywna kulka Panda dla dzieci od 6 miesiąca życia

Kolorowa i urocza zabawa aktywizująca dzieci do zabawy. Kulka będzie fantastyczną zabawką dla dzieci, które umieją już siedzieć i wkraczają w wiek raczkowania. Kolorowa aktywizująca kulka zachęca dzieci do raczkowania. W środku kulki znajdują się jeszcze dwie kolorowe piłeczki, które dodatkowo zachęcają dziecko do aktywności. Zabawa z wesołą pandą to naprawdę świetna rozrywka. Piłeczka pomoże dzieciom odkrywać świat. Kulka zrobiona jest z miękkich teksturowych paneli. Takie wykonanie tej zabawki ułatwi dzieciom jej chwytanie. Trzymanie takiej kuleczki będzie bardzo przyjemne. Wszystko za sprawą właśnie tych miękkich teksturowych paneli. W środku tej kulki są właśnie dwie mniejsze kolorowe piłeczki. Te piłeczki to tak naprawdę grzechotki. Maluszek może potrząsać piłeczką i wtedy grzechotki będą wydawać dźwięki.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabawek sensorycznych i integracji sensorycznej – przeczytaj artykuł „Co to jest zabawka sensoryczna? – Czym jest integracja sensoryczna?

Zabawka rozwijająca zmysły dziecka

Poprzez łatwe chwytanie i trzymanie zabawki rozwija się sensoryka dziecka oraz zmysł wzroku. Maluszek ćwiczy swoją koordynację oko-ręka poprzez łapanie piłki. Rzucanie takiej piłeczki też sprawi Wam wiele radości. Podczas podrzucania zabawki grzechotki będą wydawać charakterystyczne dźwięki. Maluch rozwija również swój zmysł słuchu i uczy się zależności przyczynowo skutkowej. Zabawka aktywizuje maluszka do ćwiczeń poruszania się.