Aktywne Pudełeczko – Dumel – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

113,99 

Aktywne pudełeczko – solidnie wykonana zabawka

Zabawka dla najmłodszych dzieci. Idealny pomysł na prezent dla maluszka, który dopiero poznaje otaczający go świat. Zabawka ma wiele funkcji, dzięki temu dziecko może odkrywać różne elementy zabawki zgodnie ze sowim rozwojem. Ciekawy jest z pewnością kolorowy wiatraczek z rożnymi melodiami, który z pewnością zaciekawi każdego malucha. Dziecko będzie mogło miesiącami odkrywać elementy pudełeczka i jego nowe elementy krok po kroku. Odkryje wiele nowych melodii, przycisków i zadań.

Rewelacyjna zabawka przystosowana dla małych dzieci

Zabawka została zaprojektowana przez producenta specjalnie tak, aby była ergonomiczna dla małych rączek. Dodatkowo projekt zabawki pozwala na to, że będzie używana przez kilka miesięcy. Zabawka ma wiele funkcji, które dziecko odkrywa po kolei. Dzięki tej zabawce maluch może rozwinąć swoje umiejętności manualne. Posłucha ciekawych melodii i będzie mógł się bezpieczne bawić. Jest to bardzo wytrwała i solidnie zrobiona zabawka.

Pomysł na prezent na pierwszy roczek dziecka

Ta zabawka będzie też doskonałym prezentem na pierwszy roczek każdego maluszka. Jeżeli szukasz zabawki, która ma wiele możliwości, jest wytrwała i bezpieczna – to właśnie ją znalazłeś. Zabawka idealna zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka – uniwersalna zabawka dla każdego maluszka.