prezent świąteczny dla chłopaka

Auto RC z ładowarką – Norimpex – Samochody RC – Samochody zdalnie sterowane

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

203,76 

SKU: 1536595 Categories: , , ,

Wyjątkowy i niepokonany zdalnie sterowany samochód terenowy ROCK THROUGH z prawdziwego zdarzenia. Wygląda, jakby właśnie miał startować w pustynnym rajdzie! Już sama karoseria i wielkie terenowe opony zwiastują wspaniałą zabawę – nie tylko w domu. To wspinaczkowy samochód, który dzięki wysokiemu i amortyzowanemu zawieszeniu poradzi sobie z przeróżnymi przeszkodami i każdą nawierzchnią. Duży promień skrętu pozwala z łatwością manewrować między przeszkodami. Samochód ma ponad 43 centymetry, co dodatkowo wpływa na jego możliwości jazdy w terenie.

Do sterowania służy profesjonalny bezprzewodowy pilot 2,4GHz, który znany jest z profesjonalnych samochodów RC. W zestawie znajduje się ładowarka USB, co pozwoli doładować akumulator w każdych okolicznościach. Brak zapasowych baterii nie jest już straszny! Wymiary opakowania to 55,7×30,6×30,4cm.

9.5Nasza ocena
Ocena Rodziców
Super zabawka dla całej rodziny, samochód wprawdzie jest zalecany dla dzieci od 6 roku życia, ale mój 4-letni syn rozpracował go w kilka minut. Teraz kocha go bardzo i twierdzi, że to najfajniejsza rzecz, jaką wymyślono.
Ocena Rodziców
9.5
PLUSY
  • Duży
  • Szybki
  • Sterowanie
  • Jakość