Gadżety dla niemowlaka

Rynek dziecięcy cały czas bombardowany jest jakimiś nowościami. Warto więc sprawdzać co pojawia się na rynku dziecięcym i jakie gadżety mogą nas jeszcze zaskoczyć. Jakie gadżety dla niemowlaka warto kupić? I po co tak naprawdę one są?

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Smoczki uspokajające Large
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Smoczek uspokajający transparentny 0-6 m-cy 2 szt. (SCF170/18)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Smoczek ultra air 0-6 miesięcy chłopiec (SCF244/20)

Smoczek dla dziecka – Nieodłączny element każdego niemowlaka i rodzica

Jako rodzice malucha wiemy, że smoczek to rzecz naprawdę ruchoma i czasem ciężko jest ją znaleźć. Jako, że sama jestem mamą, czasem znajdywałam smoczki w naprawdę dziwnych miejscach. Maluch potrafił rzucić smoczkiem, który wylądował na przykład pod kanapą czy wpadł za kaloryfer. Wielokrotnie zdarzyło mi się podczas noszenia i uspokajania dziecka, że smoczek spadł a ja go po prostu kopnęłam idąc. Będąc już czasem zmęczona, nieraz nawet nie zauważyłam gdzie ten smoczek poleciał. Jednak smoczki zawsze w jakiś magiczny sposób znajdują się. Szkoda tylko, że nie w tych najbardziej kryzysowych sytuacjach. I co odnośnie takiego smoczka można jeszcze powiedzieć? Właśnie to, że niestety brudzą się. Warto poszukać zaślepki samo-zamykającej się na smoczek. Taka zaślepka przy zderzeniu z podłogą automatycznie się zamyka. Dzięki temu nasz smoczek po upadku nadaje się dalej do użytku. Nie musimy milion razy wyparzać tego samego smoczka.

Zabawka dla dziecka, które ma kolki – Miękki termoforem w kształcie misia

Taki termoforem posłuży jako pomoc przy usypianiu dziecka. Maluch będzie mógł przytulić się do ciepłej zabawki i spokojnie zasnąć. Termoforek Przytulanka będzie też niezwykle pomocny podczas dziecięcych kolek. Kiedy brzuszek maluszka jest bardzo bolący, twardy i spięty. Taki ból brzuszka możemy trochę uśmierzyć właśnie dzięki ciepłym okładom z termoforu. Maluszek może się zrelaksować i odprężyć. Może dzięki takiemu ciepłemu misiowi brzuszek trochę odpuści i maluch się uspokoi. Po nagrzaniu wkładu termofora, wkłada się go do specjalnie przeznaczonej do tego maskotki. Taką maskotkę kładziemy na brzuszek dziecka, w celu uspokojenia bólu.

Oświetlenie do pokoju dziecięcego

O tym musisz również pomyśleć. Jakie oświetlenie wybrać do pokoju maluszka. Z pewnością powinnaś wybrać kilka źródeł światła. Oprócz tego światła głównego, które masz na suficie pomyśl o mniejszej lampce. Taka lampa powinna mieć lekko przygaszone światło. Delikatne światło będzie Ci potrzebne na przykład w nocy, żeby nie rozpalać tego głównego światła. Nie rozbudzisz dzięki temu dziecka i maluch będzie mógł sobie spokojnie spać. Ty za to nie potkniesz się o jakieś różne rzeczy w pokoju i będziesz mogła swobodnie przejść do toalety czy po to, by na przykład zrobić mleko swojemu maluszkowi. Taka nocna lampka przydaje się też podczas zmieniania pieluszki i nocnej higieny dziecka.

Miś Szumiś – pomoc przy usypianiu dziecka – Szumiące misie

Taki szumiący miś to dla wielu rodziców niezastąpiona zabawka. Mały pluszak jest jednocześnie przytulanką dla Twojego dziecka i takim gadżetem ułatwiającym zasypianie. Na rynku zabawek dziecięcych jest bardzo wiele gadżetów podobnych do Misia Szumisia. Samych szumiących maskotek jest też wiele. Takie misie różnią się od siebie tym, że mają różne funkcje. Misie różnią się od siebie również wyglądem. Jednak najważniejszy w takim misiu jest szum. Jest to usypiająca zabawka dla dziecka. Dlaczego? Wszystko przez szum jaki emituje. Takie szumienie uspokaja dziecko i pomaga mu w zasypianiu.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź