Szumiące misie – Miękka Przytulanka i urządzenie szumiące

Misie Szumisie to miękkie przytulanki połączone z urządzeniem szumiącym. Taka Przytulanka pozwoli Twojemu dziecku zdecydowanie na lepszy i spokojniejszy sen. Szumiące misie pomagają maluszkom w zasypianiu przez to, że dziecko słyszy dźwięki podobne do tych, których słuchało w łonie matki. Taka zabawka naprawdę potrafi uspokoić maluszka. Rodzica mają różne metody na uspokajanie dziecka. Może być to na przykład puszczanie wody z krany lub włączenie suszarki. Jednak chyba najlepszym szumiącym urządzeniem będzie właśnie taki szumiący miś.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Wydra usypianka oddychający uspokajacz (FXC66)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Whisbird - Szumiący Ptaszek (turkus)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Whisbird - Szumiący Ptaszek (czerwień)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Whisbear Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus (WHIS05390) [outlet]

Misie Szumisie emitują 5 rodzajów szumu, które wyciszają niemowlaka przed snem

Jakie szumy emitują takie szumiące misie? Tak naprawdę te misie nie emitują tylko zwykłego szumu. Miś Szumiś emituje 5 różnych szumów i są to dźwięki bardzo dobrze znane dziecku. Niektóre z tych dźwięków maluch słyszał już w brzuchu mamy. Te dźwięki to biały szum, różowy szum, dźwięk wód płodowych z biciem serca oraz dźwięk fal morskich i deszczu.

Każdy z szumiących misiów posiada opcję automatycznego wyciszenia. Taka opcja powoduje, że po 60 minutach szumiący miś automatycznie się wyłącza. Możemy znaleźć też bardziej rozbudowane wersje szumiących misiów. Wersje rozbudowane to takie, które posiadają bardziej zaawansowane czujniki snu i system ciągły emitowania szumu – tak zwany system Non Stop.

Co powoduje czujnik snu? Taki czujnik powoduje, że szumiący miś przechodzi w tryb czuwania. Gdy maluszek zaśnie Miś Szumiś wyłącza się. Jednak gdy czujnik wykryje, że jest głośno bo na przykład dziecko obudziło się i płacze, to znowu zaczyna emitować szum. Bardzo przydatna funkcja jeżeli nasz maluch często budzi się w nocy. Natomiast system Non Stop pozwala na emitowanie szumu przez całe 12 godzin bez przerwy. Niektóre maluszki potrzebują takiego szumu nawet podczas snu, bo bez niego po prostu się przebudzają. Właśnie po to wymyślono ten system.

Wszystkie mechanizmy w szumiących misiach zasilane są na baterię. Dzięki czemu takiego szumiącego misia możemy wszędzie ze sobą zabrać. Sprawdzi się w każdej podróży czy w nowych miejscach, w których ciężko jest czasem zasnąć niemowlakowi. W rozbudowanych wersjach element emitujący dźwięk szumu możemy zabrać w małej przenośnej poduszeczce, którą możemy przyczepić do fotelika samochodowego lub łóżeczka dziecka. Jest to duże udogodnienie dla rodziców.

Miś Szumiś – Różne rodzaje szumiących misiów

Możemy spotkać się z 3 rodzajami Misiów Szumisiów. Rodzaje Misiów Szumisiów z jakimi się spotkamy, to: Miś Szumiś podstawowy, Miś Szumiś 4w1 i Miś Szumiś 4w1 z aplikacją. Najbardziej podstawowa wersja emituje tylko 5 rodzajów szumu. Dodatkowo ma też ten system automatycznego wyciszania się. Po prostu po 60 minutach Miś Szumiś wyłącza się. Podstawowego szumiącego misia możemy poznać po kolorze serduszka. Kolor serduszka jest biały, a na nim widnieje obrazek z białym misiem.

Kolejna wersja, to miś 4w1 bez aplikacji. Taki szumiący miś posiada trochę więcej funkcji niż podstawowa wersja. Oprócz automatycznego wyciszania posiada też funkcję czujnik snu i system grania bez przerwy przez 12 godzin. Takiego Misia Szumisia 4w1 bez aplikacji również rozpoznamy po kolorze jego serduszka. Ten szumiący miś ma serduszko w kolorze niebieskim. Na jego serduszku również widnieje obrazek z szumiącym misiem też w kolorze niebieskim. Ten szumiący miś dodatkowo posiada jeszcze zawieszkę, o której była mowa powyżej. Taka zawieszka jest o wiele bardziej funkcjonalna jeżeli chodzi o podróżowanie z dzieckiem. Możemy ją przywiesić do dziecięcego fotelika lub wózka czy łóżeczka maluszka. Poduszeczka jest małych rozmiarów i podróżowanie z nią będzie po prostu bardziej funkcjonalne i wygodne niż z przytulanką. Każdego z szumiącego misia możemy jednak zaczepić do wózka. Szumiące Misie posiadają na swoich karkach specjalny zaczep, który umożliwia nam przywieszenie ich gdziekolwiek. Jednak jest to zabawka, która nie ma małych rozmiarów. Wersja z poduszeczką jest bardziej mobilna.

Najbardziej zaawansowana wersja szumiącego misia

Ta najbardziej zaawansowana wersja szumiącego misia, posiada wszystkie funkcje swoich wcześniej opisanych wersji. Ten szumiący miś posiada swoją własną aplikację na smartfonie, dzięki której możemy sterować misiem z poziomu aplikacji. Serduszko tego misia jest niebieskie, ale już główka misia na serduszku jest biała.

Każdy z szumiących misiów posiada możliwość regulowania głośności. Zaletą tego urządzenia jest to, że możemy obsłużyć je jednym palcem. Wszystkie szumiące misie wykonane są z bezpiecznych materiałów dla zdrowia dziecka i odpowiednich już od pierwszych dni życia maluszka. Po wyjęciu całego mechanizmy elektrycznego możesz prać tego szumiącego misia w pralce.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Miś Soft Arbuz z funkcją CRYsensor (WHIS05383)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus (WHIS05390)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Pingwin Percy Szumiąca Przytulanka z czujnikiem płaczu i lampką nocną
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Simon mechanizm szumiący

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź