Zabawki edukacyjne z serii Lamaze – Magiczne zabawki dla niemowlaków

Te zabawki to naprawdę hit. Wśród zabawek od tego producenta znajdziesz gamę naprawdę wartościowych przytulanek i  grzechotek. Wszystkie zabawki są bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni ich życia. Zabawki edukacyjne dla niemowląt to bardzo ważna rzecz, którą powinno się posiadać już na starcie. Taki maluszek będzie czerpać naprawdę wiele korzyści z zabawek edukacyjnych. Zabawki edukacyjne pozwalają dzieciom ćwiczyć swoje zmysły i lepiej poznawać świat. Przy okazji oczywiście dobrej zabawy. Przytulanki możesz podarować swojemu maluszkowi już od pierwszych chwil jego życia. Wśród zabawek od Lamaze znajdziesz na przykład takiego lwa, który mruczy. Mruczenie uspokaja i wycisza maluszka. Coś na zasadzie szumiącego misia czy innych podobnych zabawek.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa plastikowa na kółkach
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa piłeczkowy pościg (52365)

Wszystkie zabawki od tego producenta posiadają magiczne funkcje. Niektóre zabawki grają, tak jak na przykład ośmiorniczka. Po naciśnięciu na nogę ośmiorniczki usłyszymy melodyjkę. Taka edukacyjna ośmiorniczka jest miękka i przyjemna w dotyku. Naprawdę aż chce się ją ściskać i przytulać. Do tego sam kształt zabawki jest bardzo ciekawy i interesujący dla dziecka. Ośmiorniczka poosiada również elementy czarno-białe, które są bardzo dobrze widoczne dla maluszków nowonarodzonych. U takich dzieci w pierwszych miesiącach ich życia dopiero kształtuje się zmysł wzroku i takie maluszki najlepiej widzą różnego rodzaju kontrasty.

Wstawki z czarno-białego materiału

W tej zabawce takimi kontrastami są właśnie wstawki z czarno-białego materiału. Znajdziemy na tych wstawkach różne wzory, kropeczki czy paski. Maluszek może wodzić po nich palcem lub starać się je złapać. Ramiona ośmiorniczki edukacyjnej idealnie nadają się do zabawy w przekładanie lub podnoszenie i ściskanie. Taka zabawka to naprawdę wielka frajda dla maluszka a nawet starszego dziecka. Edukacyjna ośmiornica ma uchwyt, za który możemy złapać lub przywiesić gdzieś ośmiornicę. Daje nam to naprawdę wiele możliwości w umiejscowieniu zabawki w dziecięcym pokoju.

Zabawka ma też wiele takich edukacyjnych i sensorycznych elementów. Różnorodność tekstur pozwala na rozwijanie się zmysłu dotyku dziecka. Elementy grające uczą maluszka zależności przyczynowo-skutkowej.

Kolorowe przywieszki dla niemowlaków

W serii tych zabawek znajdziesz też kolorowe zawieszki dla dzieci. Takie zabawki mają uchwyt, który możesz przyczepić do łóżeczka czy fotelika samochodowego. Fajnie sprawdzą się też przyczepione do wózka. Podczas spacerów zainteresują maluszka swoim wyglądem i elementami, które wydają z siebie dźwięki. Przykładem takiej przywieszki może być Motylek Freddie. Jest to też zabawka edukacyjna dla dziecka, która szeleści i ma wiele różnych funkcji. Tak jak i w ośmiorniczce edukacyjnej, tak też w tym motylku znajdziesz wiele elementów, które dostarczą dziecku wiele sensorycznych wrażeń. Zabawka pozwoli też na rozwój zmysłów takich jak dotyk, słuch czy wzrok. Edukacyjny motylek to oczywiście zawieszka. Dodatkowo posiada jeszcze inne elementy wiszące, takie jak gryzak czy inne wiszące elementy. Zabawka posiada też lusterka i ma szeleszczące skrzydełka, które pobudzają ciekawość dziecka.

Wszystkie te zabawki wydają bardzo ciekawe dźwięki dla dziecka. Takie zabawki edukacyjne możesz naciskać i słuchać jakie dźwięki się z nich wydobywają. Pluszaki edukacyjne i zawieszki są wygodnymi i przyjemnymi zabawkami. Wygodnymi zarówno dla dziecka jak i rodzica. Najistotniejszą rzeczą w takich zabawkach jest chyba właśnie to ich naciskanie. Bo tak naprawdę taki maluch na samym początku odkrywa świat właśnie za pomocą zmysłu dotyku. Wszystko badane jest rączkami i buzią. Zabawki można całować, przytulać się do nich i ssać różne ich elementy wtedy, gdy pojawiają się pierwsze ząbki.

Pierwsza książeczka edukacyjna dziecka – Szeleszcząca książeczka edukacyjna dla dziecka

Warto też zwrócić uwagę na ofertę książeczek edukacyjnych od tego producenta. Lamaze wydaje naprawdę świetne zabawki jeżeli chodzi o rozwój sensoryczny i zmysły dziecka. Edukacyjne książeczki również są wyjątkowe. Takim przykładem edukacyjnej książeczki może być Książeczka odkrywcy. Idealna książeczka edukacyjna na prezent dla niemowlaka. Taka książeczka to zabawka, która ma wiele wystających elementów do prób ich chwytania. Do tego wszystkiego strony tej książeczki są niezwykle interesujące przez to, że szeleszczą. Maluch może poznawać świat dzięki ciekawym kolorowym obrazkom. Niektóre ze stron książeczki mają wbudowaną piszczałkę, która po naciśnięciu wydaje dźwięk.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
-BAM BAM GRZECHOTKA MOTYL 96/192 - 5902012788929
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Baby Gripcar Słoniątko - 38241
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Beaba "Bouncer Up&Down II" Leżaczek grey/blue - 912485

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź