Inteligentna grzechotka dla dzieci Smarty Bunny

Pierwsza zabawka, którą możesz podarować dziecku już od chwili jego narodzin. Tą grzechotką możecie używać, jak długo chcecie. Jeżeli maluch wyrośnie już z zabawy grzechotką, zabawka może po prostu pozostać bardzo fajnym odtwarzaczem mp3. Zabawka idealnie wpasowuje się w dłoń dziecka. Jej kształt przypomina trochę klepsydrę, dzięki czemu można ją z łatwością chwycić.

Interaktywny króliczek Smarty Bunny w kilku kolorach

Smarty Bunny występuje w kilku kolorach. Możemy znaleźć króliczka niebieskiego, żółtego lub różowego. Zabawa wydaje się bardzo niepozorna. Jednak zaskoczy Was swoją funkcjonalnością i tym, ile rzeczy potrafi. Smarty Bunny jest nie tylko grzechotką, ale też lampką nocną. Do tego Smarty Bunny wykonany jest z bardzo wytrzymałego i elastycznego materiału. Jego uszy można wyginać w dowolne strony, mogą też dodatkowo posłużyć jako smoczek lub gryzak dla dziecka. Gryzienie takiego królika, podczas wyrastania nowych ząbków będzie doskonale uśmierzało ból dziecka.

Smarty Bunny mówi w wielu językach

Jednak oprócz tych wszystkich zastosowań, króliczek mówi też w wielu językach. Z tyłu głowy Smarty Bunny znajduje się głośniczek, dzięki któremu możemy usłyszeć różne dźwięki. Smarty Bunny uruchamiamy przekręcając jego ogonek. Usłyszymy wtedy spokojną melodię kołysankę dla naszych dzieci. Poziom głośności również możemy regulować za pomocą ogonka Smarty Bunny. Uszka króliczka podczas grania melodii świecą się na różne kolory, dając przy tym dodatkowe efekty świetlne. Maluszek będzie oczarowany takim małym grającym króliczkiem.

Różne dźwięki i odgłosy Smarty Bunny

Króliczek Smarty Bunny ma różne funkcje. Oprócz odtwarzania muzyki możemy też odtwarzać odgłosy różnych zwierzątek. Dźwięki zmieniamy za pomocą guziczka, który jest z przodu królika. Dźwięki, jakie usłyszymy, są bardzo dobrej jakości, nie tak jak w przypadku większości zabawek dźwiękowych. Jest to naprawdę świetny odtwarzacz dla dzieci. Przy tym, kiedy kształtuje się słuch dziecka, bardzo ważne jest to, żeby jakość muzyki była jednak dobra. Ta zabawka właśnie zapewnia taką dobrą jakość dźwięku. Możemy być pewni, że słuch naszego dziecka przy zabawie Smarty Bunny będzie kształtować się prawidłowo.

Dźwięki i bajki Smarty Bunny

Jeżeli przytrzymamy przycisk na dole przez dwie sekundy, możemy zmieniać kategorię emitowanych dźwięków. Z najróżniejszych melodii, przejdziemy płynnie do odgłosów natury, które są bardzo piękne i uspokajające. Podczas emisji dźwięków, zabawką możemy również zagrzechotać. Będzie ona reagować na to grzechotanie i dźwięki również będą się wstrzymywać, przedłużać lub powtarzać.

Dzięki tym dźwiękom łatwo poznawać świat. Możemy też posłuchać pięknych bajek, które opowiada Smarty Bunny. Wgranych jest kilka bajek, więc zasypianie przy bajkach, które czyta Gosia Kosik, jest wyjątkowe. Jest to bardzo super sprawa.

Taki króliczek Smarty Bunny to naprawdę ciekawy prezent, a do tego na każdą okazję. Opcja lampki i dźwięków jest naprawdę ekstra. Przyda się z pewnością każdemu dziecku podczas zasypiania.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa piłeczkowy pościg (52365)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa centrum zabawy (1164640)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ZWIERZOBUS  DD42287

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź