Interaktywne zwierzątka dla dzieci

Sprawdź nasz przegląd interaktywnych zwierzątek dla dzieci. Wybraliśmy tutaj najlepsze interaktywne zwierzątka, jakie możesz zaproponować swojemu dziecku. W naszej liście będą przeważać interaktywne kotki i interaktywne pieski. Takie maskotki to super zabawki dla dzieci w różnym wieku. Interaktywne zwierzątko możesz zaproponować dziecku już w wieku 3 lat. Na tej liście znajdą się tylko interaktywne zabawki przypominające prawdziwe zwierzątka. Nie znajdziesz tutaj interaktywnych psów robotów.

Interaktywny perski kotek

Little Live Pets Kicia – Cobi – Zabawki interaktywne

 

Interaktywny biały kotek z fenomenalnym futerkiem i pięknymi niebieskimi oczyma. Taki kotek umie mruczeć i macha ogonkiem. W zestawie znajdziesz też miseczkę i obrożę z zawieszką imienną kotka. Kotek jest drogi, ale wart swojej ceny. Zabawka posiada wiele interakcji i jest bardzo popularna. Chętnie kupowana zabawka przez rodziców.

Maltańczyk w ubranku

Szykowny piesek Poshi biały – Simba – Zabawki interaktywne

 

Jeżeli Twoje dziecko marzy o posiadaniu małego, białego i potulnego pieska to proponujemy wybrać tą zabawkę. Tutaj piesek w wersji szykownej. Dla prawdziwych małych księżniczek, które uwielbiają się przebierać. Z takim pieskiem spacery po pokoju będą nabierać nowego znaczenia. Przechadzki z takim pieskiem to wspaniała przygoda. Interaktywny piesek potrafi chodzić, merdać ogonkiem, poruszać głową oraz szczekać.

Mały interaktywny piesek w ubranku

Piesek interaktywny Chiwawa brązowy

Kolejny piesek w ubranku. Jednak tej rasie możemy wybaczyć takie ubranko. Te pieski są malutki i źle reagują na zimno. Trzeba je często przytulać i mocno kochać. Zabawa z takim interaktywnym pieskiem to prawdziwa przyjemność.

Interaktywny piesek York dla dziewczynki

Interaktywny piesek York brązowy

Kolejny piesek raczej dla dziewczynek, które marzą o tym, żeby posiadać Yorka. Taki York nie różni się prawie od prawdziwego zwierzaczka. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na prawdziwe zwierzątko, ta zabawka będzie idealna. Interaktywny York ma miękkie włosy i przyjazny pyszczek. Do tego wszystkiego jego włosy na głowie związane są w stylową czerwoną kokardkę.

Interaktywna Bianca – bestsellerowy interaktywny kotek

Bianca Kotek Interaktywny – Tm Toys – Zabawki interaktywne

Ten interaktywny kotek to ulubiona zabawka większości dzieci. Interaktywny kotek Bianca jest bardzo popularną zabawką. Kotek mruczy i zachęca do zabawy. Umie chodzić. Dodatkowo ta kicia nie lubi wszystkiego. Jeżeli pogłaszczemy ją, w nieodpowiednim miejscy zasyczy na nas. Wiadomo – przecież kotki nie lubią być dotykane w niektóre miejsca. Do interaktywnego kotka dołączony jest kłębek, za którym kotek podąża.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa piłeczkowy pościg (52365)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa centrum zabawy (1164640)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ZWIERZOBUS  DD42287

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź