Najlepsze interaktywne zabawki dla niemowląt

Dzięki tej liście interaktywnych zabawek dla niemowląt poznasz najlepsze zabawki. Spośród wielu dostępnych na rynku zabawek wybraliśmy te, które mają najwięcej pozytywnych opinii. Wybraliśmy takie zabawki, którymi dzieci po prostu lubią się bawić. Kupienie atrakcyjnej zabawki nie jest sztuką. Sztuką jest wybrać taką zabawkę, którą dziecko będzie się bawić przez dłuższy czas. Właśnie dlatego powstała ta lista interaktywnych zabawek dla niemowląt. Dzięki tej liście kupno prezentu dla niemowlaka stanie się o wiele łatwiejsze. Wśród tych zabawek znajdą się też takie, które będą odpowiednie dla dzieci również w wieku do około 3 lat.

Interaktywne krówki dla niemowlaka

Grajace Krówki – Vtech – Zabawki interaktywne

Interaktywne krówki to idealna zabawka dla dziecka już w wieku około 9 miesiąca życia. Taki maluszek może bawić się tymi zwierzątkami, przyciskając ich guziki. Można odgrywać też scenki. Większa, która jest mamą tej mniejszej krówki. Możemy nauczyć naszego maluszka, jak nazywa się krowie dziecko – cielaczek.

Babcia Gąska opowiada dzieciom bajki

Babcia Gąska 38 cm z błękitnym czepkiem – HH Poland – Zabawki interaktywne

Zabawka dla dzieci, które lubią słuchać bajek. Ta babcia gąska umie opowiadać bajki na dobranoc. Przy opowiadaniu bajek kołysze się w rytm słów i kłapie dzióbkiem jak przy wypowiadaniu słów. Taka zabawka jest idealna dla zmęczonych rodziców, którzy czasem muszą wyręczyć się taką babcią gąską. Miła i przyjemna w dotyku.

Interaktywny piesek zachęca do zabawy

BeBo Piesek – Fisher Price – Zabawki interaktywne dla niemowląt

Ten interaktywny piesek zachęca dziecko do zabawy. Ma kilka trybów zabawy dostosowanych do wieku dziecka. Taką zabawkę możemy zaproponować maluszkowi już od pierwszego roku życia. Dzięki tej zabawce dziecko może nauczyć się liczyć. Maluszek może poznać również kształty.

Interaktywny przyjaciel i 3 tryby nauki

Interaktywny przyjaciel Rockit (FXD08)

O tej zabawce jest naprawdę wiele pozytywnych opinii. Znajdziemy je wszędzie. Chyba nie ma takiego rodzica i takiego dziecka, który wystawiłby negatywną opinię dotyczącą tej zabawki. Różne tryby nauki dostosowane do zaangażowania i wieku dziecka. Przyjazny Rockit i jego świecący przyjaciel.

Interaktywny robot aktywizujący

Robot Movi Mistrz Zabawy – Fisher Price – Zabawki interaktywne

Robot aktywizujący maluszka ruchowo. Dzięki tej zabawce możemy popchnąć nasze dziecko w kierunku raczkowania i poruszania się. Ta zabawka też ma kilka trybów zabawy. Dzięki temu możemy dostosować ją do wieku dziecka i jego umiejętności. Zabawka warta uwagi i poczytania na jej temat.

Interaktywny kotek Bianca – Bestsellerowa zabawka

Bianca Kotek Interaktywny – Tm Toys – Zabawki interaktywne

Interaktywny kotek Bianca jest bardzo fajną zabawką. Ten kotek chodzi za kłębkiem, mruczy. Umie pokazywać również swoje niezadowolenie. Jeżeli pogłaszczemy go w niewłaściwym miejscu, będzie z tego niezadowolony. Kotek jest jednak przeznaczony dla trochę starszych dzieci.

Edukacyjny stolik i zdejmowany pulpit

Edukacyjny stolik malucha – Fisher Price – Zabawki interaktywne

Interaktywny stolik dla niemowlaków z wieloma funkcjami. Pulpit interaktywnego stolika możemy zdjąć i udostępnić go raczkującemu niemowlakowi. Dzięki temu taki maluszek tez może pobawić się i odkrywać różne funkcje tego stolika.

Fotelik z interaktywnymi funkcjami i sensorami

Edukacyjny fotelik malucha – Fisher Price – Zabawki interaktywne

Krzesełko z interaktywnymi funkcjami to propozycja dziecięcego mebelka. Oczywiście taki fotelik jest dla tych dzieci, które potrafią już siedzieć. Interaktywny fotelik posiada wiele ciekawych funkcji. Ma też otwierane siedzisko, do którego dziecko może wkładać różne przedmioty. Taki fotelik będzie prawdziwym hitem w dziecięcym pokoju.

Odtwarzacz mp3 dla dziecka

G6 króliczek Honey Bunny niebieski – Alilo – Zabawki interaktywne

Odtwarzacz mp3 w ciekawej formie. Mamy tutaj króliczka, wykonanego z bezpiecznego tworzywa. Taki króliczek może odtworzyć wszystko to, co nagramy. Ma wgrany biały szum, który uspokaja dziecko. Dodatkowo wykonany jest z bezpiecznego tworzywa sztucznego, któremu nic się nie stanie jeżeli dziecko włoży takiego króliczka do buzi i użyje jako gryzaka. Ma również wgranych fabrycznie wiele ciekawych melodii. Idealna zabawka dla niemowlaków i rodziców dzieci, które zasypiają przy szumiących dźwiękach.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa piłeczkowy pościg (52365)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa centrum zabawy (1164640)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ZWIERZOBUS  DD42287

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź