Książeczki dla chłopców – Książeczki z autami dla przedszkolaków

Poniżej znajdziesz książki dla przedszkolaków, skierowane raczej do chłopców. W książkach znajduje się wiele motoryzacji. Dla małych przedszkolaków zabawa samochodzikami jest naprawdę super. Jednak co, jak te samochodziki znajdą się w książkach, a całą zabawa przenosi się do naszej wyobraźni? Jeżeli chcesz zachęcić swoje ruchliwe dziecko do czytania książek, proponujemy Ci tę listę książek dla chłopców z autami. Znajdziesz tutaj najbardziej interesujące tematy dla małego przedszkolaka. Samochody i pojazdy z pewnością sprawią wiele radości małemu chłopcu. Do tego nieodkryte jeszcze przygody bohaterów popularnej bajki Auta sprawią, że dziecko jeszcze bardziej pokocha czytanie.

Opowiem ci, mamo, co robią auta– Książeczki dla chłopców

Opowiem ci, mamo, co robią auta

Książka, dzięki której maluch dowie się, co robią auta na wsi i w mieście. Czym zajmują się najróżniejsze samochody , i o tym, jakie samochody można spotkać. Dodatkowo z tej książki możemy się dowiedzieć, co kryje się w środku takiego pojazdu. Znajdziemy też odpowiedź na pytanie, jakie samochody ścigają się po torze wyścigowym. Książka świetnie sprawdzi się dla dzieci w wieku od 2 lat do 6 lat. Pięknie ilustrowana książka dla dzieci. Do tego wszystkiego dołączone są jeszcze ciekawe rymowanki. Książka ma 28 stron i jest w pięknej twardej okładce.

Książeczki z autami dla przedszkolaków

Auta (117687)

Książka opowiada o małym miasteczku Sprężyna Zdrój. Jest to bardzo fajna książka dla małych fanów motoryzacji. Maluch znajdzie tutaj najróżniejsze rodzaje pojazdów. Można tutaj przeczytać o wielu przygodach najróżniejszych pojazdów. Wszystkie samochody pod koniec książki zmierzają w jednym kierunku. Na bardzo ważny wyścig samochodowy Sprężynowe Grand Prix.

Auta. Złota księga bajek. Opowieści z toru

Auta. Złota księga bajek. Opowieści z toru … – 250470

Fascynujące opowieści o Autach z filmu Disneya. Przeczytasz tutaj o przygodach i prawdziwej przyjaźni. Opowieść o autkach w zupełnie nowym wydaniu. Małe dzieci z pewnością będą zadowolone bajką w postaci książeczki z ich ulubionymi autami. Opowieści, które znajdziecie w tych książeczkach, mogą Was wzruszyć, rozbawić i na pewno pobudzą Waszą wyobraźnię.

Auta 3. Czytanka na resorach

Auta 3. Czytanka na resorach

 

Kolejna książka z Zygzakiem z serii o Autach z popularnego filmu Disneya. Wciągająca opowieść dla najmłodszych fanów tego wyścigowego samochodzika.

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem 5 Auta 3

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem 5 Auta 3

Kolejne przygody ulubionych bohaterów dzieci z serii Auta z bajki Disneya. Ulubione postacie i samochodziki wprowadzają maluszka w świat fantazji i wyobraźni. Przy czytaniu książek dla dzieci, maluch może używać swojej wyobraźni i tworzyć w myślach obrazy z czytanki.

Poznaję dźwięki! Pojazdy

Poznaję dźwięki! Pojazdy

Książeczka dla maluszków w wieku około 2 lub 3 lat. Dzięki tej książeczce możemy zachęcać najmłodszych do czytania i polubienia takiej formy rozrywki, jaką właśnie jest czytanie. Dzieci uwielbiają poznawać i naśladować różne dźwięki. Dzięki tej książeczce maluszek dowie się na temat różnych dźwięków, jakie wydają różne pojazdy.

Poznaję pojazdy– Bip, bip! Ciuch, ciuch!

Poznaję pojazdy

Książeczka z twardymi stronami, również przeznaczona jest dla tych młodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z książeczkami i czytaniem. Maluszki dzięki tej książeczce edukacyjnej poznają najróżniejsze pojazdy i ich dźwięki. Kolejna książeczka, która może stać się ulubioną czytanką najmłodszych.

Maluch bawi się i przykleja. Pojazdy w drodze.

Maluch bawi się i przykleja. Pojazdy w drodze.

Książeczka z naklejkami dla dzieci. Naklejki dodatkowo angażują maluszka, do czytania. Wszystkie maluchy uwielbiają naklejki. Świetna zabawa dla najmłodszych. Zabawa z tą książeczka jest jeszcze przyjemniejsza. Jeżeli nie wyjdzie nam rysowanie mazakiem po książeczce, można zmazać linię. Papier w tej książeczce jest zmywalny.

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź